Rüyada Deprem Olduğunu Hissetmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada deprem olduğunu hissetmek, kişinin yaşamı ile ilgili çok büyük değişikliklerin olacağına ve yakın zamanda beklenmedik durumlarla karşılaşacağına delalet eder. Rüyasında deprem olacağını hisseden kimse, yeni ve önemli kararlar almak üzeredir ve bu konuda ailesinden, yakın arkadaşlarından destek alır. Bu rüya, doğru ve emin şekilde adım atıldığı takdirde, yapılacak değişikliklerin ve seçimlerin kişinin hayrına sonuçlanacağı anlamına gelir.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek
Rüya sahibinin hayatında çok önemli ve büyük değişikliklerin olacağına yorumlanan rüya aynı zamanda hem iyi, hem de olumsuz yorumlara neden olmaktadır. Rüyasında deprem olduğunu ancak kendisine bir şey olmadığını gören kişi, yaşamı ile ilgili çok büyük değişiklikler yapar. Depremde her yerin yıkıldığını ve kendisinin de yaralandığını gören kişi için hayat istenmeyen yönde ters yüz olur ve büyük acılara delalet eder. Rüyada deprem olduğunu görmek ölüm haberi almak, ayrılık, işsizlik, büyük borçlar ya da mal kaybı gibi durumlara da tabir olunur.

Rüyada Depremde Göçük Altında Kalmak
Kişinin başına gelecek her türlü felakete, acıya ve belaya işaret eder. Rüyasında göçük altında kalan kişi gerçek hayatta da sağlık sorunu yaşar ya da etkisi uzun sürecek büyük bir kaza atlatır. Göçük altında kaldığını ancak kurtarıldığını gören kişi, çevresinden ve yakınlarından büyük yardımlar görür, destek alır. Maddi anlamda kayıplar kadar manevi açıdan da zayıf olunduğuna işaret eder.
 

Similar threads