Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada deprem olduğunu görmek, rüya sahibinin hayatında bazı farklılıklar olacağına ve kişinin hayatının bambaşka yerlere doğru gideceğine rivayet edilir. Sürpriz gelişmelere, yeni ve farklı kararlara tabir edilirken rüya sahibinin geleceği ile ilgili hayırlı adımlar atacağı anlamına da gelir. Rüyada deprem olduğunu görmek, hiç beklenmedik ve ansızın yaşanacak olaylara alamet eder.

Rüyada Deprem Olduğunu Hissetmek
Rüyada deprem olduğunu hissetmek de rüyada deprem olduğunu görmekle aynı şekilde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin hayatı ile ilgili planlarının ve projelerinin dışında kalan ve tamamen doğal olarak meydana gelecek bazı olayların yaşanacağına delalet eder. Rüyada deprem olduğunu hissetmek, hayat içerisinde çok iyi ve çok büyük bir değişiklik yapmak için girişimlerde bulunacağına, en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine ve çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına alamet eder.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek ve Dua Etmek
Rüyada deprem olduğunu görmek ve dua etmek, rüya sahibinin, hayatında gerçekleştireceği büyük yeniliklerin çok hayırlı işlere vesile olacağına, çok büyük ve değerli işlere imza atacağına ve insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına tabir eder.

Rüyada Deprem Olduğunu Sanmak
Rüyada deprem olduğunu sanmak, rüyayı gören kişinin, işinde gerçekleştirdiği büyük yeniliklerin ileriki dönemlerde başına büyük bir bela getireceğine, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına ve büyük bir hastalık yüzünden kendisini uzun bir süre kötü hissedeceğine yorumlanır.

Rüyada Depremi Yaşamak
Rüyada depremi yaşamak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok iyi atılımlar yapacağına, para, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine ve endişe ve korkularından kurtulduktan sonra çok büyük ve saygın biri olma yolunda ilerleyeceğine delalet edilir.

Rüyada Evde Deprem Olduğunu Görmek
Büyük etki yaratacak bir haberin duyulması anlamına gelir. Duyanları ilk etapta rahatsız edecek ve endişeye düşürecek sonra da etkisi gittikçe azalacak, insanlar tarafından da kabullenilecek bir haber demektir. Rüyada evde deprem olduğunu ve duvarların yıkıldığını görmek, başlanılan bir işin ilerleme sürecinde tıkanması nedeniyle yarım kalmasıdır. Rüyada evde deprem sırasında yangın çıktığını görmek, ailede ya da işinde yeni bir sürece girileceğine bundan dolayı yaşanacak sancılı günlere yorulur.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek ve Kurtulmak
Zafer adına her şeye katlanmayı göz almaya bu nedenle hedefler üzerinde yoğunlaşmaya, yorulmaya, ezilmeye, sıkıntı ve zorluk çekmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin bu zorlu mücadelede varlığını ispat ederek devamlılığı konusunda ne kadar kararlı olduğunu da göstermiş olacağına yorulur. Rüyada depremden kurtulan insanlar görmek, kalabalıkların toplanmasına ve deyim yerindeyse çevredekilerin seyre gelmesine neden olacak toplumsal bir vakanın gerçekleşmesi demektir.

Rüyada Büyük Deprem Olduğunu Görmek
Kısa sürede yayılacak ve insanlar tarafından günlerce üzerinde yorum yapılacak ya da hüküm verilecek bir olayın yaşanmasına delalet eder. Rüyada büyük deprem olduğunu ve herkesin kaçıştığını görmek, rüyayı gören kişinin bir öneride bulunması fakat bu önerinin kimse tarafından dikkate alınmaması bu kimselerin sonrasında pişmanlık duyacağı bir vakanın yaşanması anlamına gelir. Rüyada büyük depremde insanların öldüğünü görmek, birden fazla insanı üzecek bir olayın yaşanmasıdır. Örneğin; bir işyerinin ya da fabrikanın iflas etmesi ya da sülalenin en sayılan ve en sevilen büyüğünün vefat etmesi gibi.

Rüyada Başkasının Evinde Deprem Olduğunu Görmek
Rüyayı gören kişinin çok sevdiği yakın arkadaş ya da akrabası olan çiftlerin ayrılmalarına yorulurken aynı zamanda yapılacak dedikodulara alamet eder. Olumsuz ve hayırsız gelişmelerin yaşanması anlamına gelir. Rüyada başkasının evinde depremde evin yıkıldığını ve insanların göçük altında kaldığını görmek, trafik kazası olması demektir. Rüyada başkasının evinde deprem olduğunu ve ortalığın tozdan, dumandan görünmediğini görmek, ileriye yönelik yapılacak bazı işlerin meçhule gideceği hissine kapılarak umudunu yitirmektir.

Rüyada Camide Deprem Olduğunu Görmek
İyi niyetlerin kişiye zarar vereceğine, yaşayacaklarının psikolojik olarak etkilenmesine ve kırılmasına neden olacağına, edeceği duaların ve yapacağı hayırların da boşa çıkacağına yorulur. Rüyada camide depremde caminin yıkıldığını görmek, Allah adına yapılacak bazı işlerin kötü ve art niyetli kimseler tarafından su istimal edileceğine işaret eder. Rüyada camide depremde minarenin yıkıldığını görmek, cami hocasına ya da kendisine sığınılan ve inanılan kutsal sayılan bir büyüğe gelecek zevale delalet eder.

Rüyada Evdeyken Deprem Olduğunu Görmek
Rüyada evde uyurken deprem olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin bilmediği ve farkında olmadığı bir meselenin farkına varması anlamına gelir. Rüyada evde duş yaparken deprem olduğunu görmek, rüya sahibinin elinde olmadan utanmasına neden olacak bir duruma düşmesine alamet eder. Rüyada evde televizyon izlerken deprem olduğunu görmek, kişinin keyifli olduğu bir anda canının sıkılmasına neden olacak bir olayın gerçekleşmesi demektir.

Rüyada Gemide Deprem Olduğunu Görmek
Korkulu anlar yaşamaya ve deyim yerindeyse yüreklerin ağza gelmesine yorulur. Rüya sahibi ve çevresindekiler kötü anılar arasında yer alacak bir olayın içinde olacak ve can güvenliği için büyük kaygılara kapılacaktır. Rüyada gemide deprem olduğunu ve geminin battığını görmek, sorunlu günler yaşamaya ve bu nedenle kendini rahat hissedememeye, sıkılmaya, bunalmaya ve düşünceli hallere gelmeye delalet eder.

Rüyada Okulda Deprem Olduğunu Görmek
Dört duvar arasında kalması gereken sırları başkalarına veren ve bu şekilde aile bireylerine büyük zarar getiren bir kişinin varlığına yorulur. Rüyada okulda deprem olduğunu haber duymak, rüyayı gören kişinin, yapmak istediği şeyleri yani hayalini kurduklarını gerçekleştirmeden önce kimseye söylememesi gerektiğine, eğer kendisini tutamayıp etrafındaki bir kişiye söylerse amaçlarına ulaşmak için çıktığı yolda birçok engelle karşılaşacağına ve daha fazla çaba sarf etmek zorunda kalacağına alamettir.
 

Similar threads