Rüyada Denizatı Görmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada denizatı görmek, rüya sahibinin ileride çok yüce, ulu ve âlim bir kimse olacağına delalet eder. Rüya sahibinin herkesin, çok sevdiği, lafına değer verdiği, düşüncelerini önemseyip kendisine hürmet ettiği bir kişi konumuna geleceğine işaret eder. Ayrıca, hayatın güzelliklerinden faydalanmaya, hayır bulmaya, fayda gelecek işlere girmeye, iyi kalpli ve iyi niyetli kimselerle karşılaşıp, onlarla hareket etmeye ve mutluluk bulmaya tabir edilir.

Rüyada Denizkestanesi Görmek
Rüyada denizkestanesi görmek, rüya sahibinin korkularına, telaşlarına, kuşku ve kuruntularına, kafasında cevaplanmamış ve çözüme ulaştırılmamış soru işaretlerine delalet eder. Herkes gibi rüyayı gören kişinin de bir takım çıkmazları olduğu anlamına gelir.

Rüyada Denizyıldızı Görmek
Rüyada denizyıldızı görmek, rüya sahibinin şansının, bahtının ve kısmetinin açık, geleceğinin de çok parlak olacağına delalet eder. Kişi, hayatının en verimli, en bereketli ve en güzel günlerini yaşayacak ve bu dönemde çok başarılı olacak demektir.

Rüyada Deniz Kabuğu Görmek
Rüyada deniz kabuğu görmek, rüya sahibinin uluslararası çapta işler yapacağı, ticaretini uzak ülkelere taşıyacağı ve hedeflerini büyüteceği anlamına gelir. Rüya sahibi, bulunduğu noktaya tırnaklarıyla kazıya kazıya gelecek ve kimseden yardım almayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Deniz Feneri Görmek
Rüyada deniz feneri görmek, rüya sahibinin günlük hayatından uzaklaşacağı ve yeni ülkelere yelken açacağı, bir süre kafasını dinleyerek, stres atacağı, tazeleneceği, yenileneceği ve hayat bulacağı anlamına gelir. Yeni yerler keşfetmeye delalet eder.

Rüyada Deniz Suyu Görmek
Rüyada deniz suyu görmek, büyük şans ve kısmet yakalamaya yorulur. Rüya sahibinin derdinin, sıkıntısının ve sorunlarının biteceği, yarınlarının güzel olacağı, borçlarının kapanacağı, hayatının kolaylaşacağı, işlerinin yoluna gireceği, hayallerinin yavaş yavaş gerçek olacağı ile ifade edilir. Rüyayı gören kişinin kaderinin güzel olduğuna delalet eder.
 

Similar threads