Rüyada Demiryolu Görmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada demiryolu görmek, çok sağlam ve daha hayırlı bir kişi olunacağına, yakın zaman içinde sergilenen davranışlar sayesinde çok daha iyi ve düzgün bir hayat sürüleceğine, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına ve rahat edileceğine alamet eder. Aynı zamanda, bir yolculuğa çıkılacağına ve ferahlığa varılacağına rivayet eder.

Rüyada Tren Görmek
Kısa süre önce iş hayatında yaşanan sorunların bitmesi ile birlikte büyük bir mutluluk yaşanacağına, sıkıntıların sona ereceğine, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına ve mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada Gar Görmek
Uzun zamandan beri planlanan, iş konusunda ve projeler konusunda üzerine çok düşülen bir konunun çözüme kavuşması için büyük bir seyahate çıkılacağına, ters giden durumların düzeleceğine, maddi konuların ferahlığa çıkacağına, tanışılan bazı kişiler sayesinde mutlu olunacak çalışmalar yapılacağına tabir edilir.

Rüyada Tren Yolu Görmek
Gerçek hayat içinde yaşanan olayların kişiyi rüyada görüldüğü şekilde etkileyeceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine, maddi ve manevi olarak daha düzgün olunacak bir döneme girileceğine ve zor zamanların sevilen kişilerden ya da iş konusunda deneyim sahibi kişilerden alınacak destek sayesinde ortadan kaldırılacağına alamet eder.

Rüyada Demiryolunda Yürümek
Zarar edileceğine, sıkıntı çekilen olayların kısa süre içinde çok sorun yaratacağına, maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, akılda bulunan bir projenin kişiyi olumsuz etkileyeceğine ve zamanında karşısına çıkan bir durumda sıkıntılı durumlara düşüleceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ve hayalkırıklığı yaşanacağına rivayet eder.
 

Similar threads