Rüyada Dedektif Görmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada dedektif görmek, hayırlara alamet eder. Umut verici gelişmelerin yaşanacağına, dertlerin dermanının bulunacağına, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, kazancın çoğalacağına, muradın gerçekleşeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına, hastalıkların biteceğine, yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine, kısmetlerin artacağına, şansın ve bahtın da açılacağına delalet eder.

Rüyada Dedektif Olduğunu Görmek
Rakiplere karşı üstünlük elde etmeye, çok başarılı olmaya, menfaat getirecek işler yapmaya, ticarette önemli oranda kar elde etmeye ve yol kat etmeye, bu sayede işinde uzmanlaşmaya, şöhrete kavuşmaya, zengin olmaya ve en büyük sıkıntıları da geride bırakmaya işaret eder.

Rüyada Müfettiş Görmek
Hayırlı olan mallara, helal ve temiz kazanca, geçim kolaylığına, makamın yükselmesine, aksiliklerin ve engellerin aşılması sayesinde başarıların ve galibiyetlerin çoğalmasına, elin bollaşmasına, yaşamın daha keyifli ve rahat hale gelmesine rivayet edilir.

Rüyada Zabıta Görmek
Anlaşmazlık, kavga, gürültü, çatışma ve sorun olarak kabul edilir. İnsanlarla karşı karşıya kalmaya, onlarla olan muhabbettin bozulmasına, araya düşmanlığın girmesine, anlayışın ve hoşgörünün ortadan kalkmasına tabir edilir.

Rüyada Şerif Görmek
Hoşa gitmeyecek ve deyim yerindeyse içe sinmeyecek bir takım olayların yaşanmasına bunun da huzurun kaçmasına, moralin bozulmasına, verimliliğin düşmesine ve umutların tükenmesine neden olacağı anlamına gelir.

Rüyada Komiser Görmek
Ekonomik olarak çok iyi konumlara ulaşmaya, kariyer yapmaya, söz hakkı edinmeye, işlerde yetki sahibi olmaya ve son kararı veren en önemli kişi haline gelmeye alamet eder. Ticarete atılmaya ya da meslek hayatında dönüm noktası sayılacak gelişmelerle karşılaşmaya yorulur.

Rüyada İnzibat Görmek
Hayır olarak kabul edilir. Mutluluk, huzur, başarı, kolaylık, bolluk ve bereket demektir. Dertlerin dermanına, problemlerin de çözümlerine kavuşmaya rivayet edilir.
 

Similar threads