• 23 -24 Şubat Cumayı Cumartesiye bağlayan gece 02 - 04 saatlerinde Forumumuzda güncelleme ve bakım çalışmaları yapılacaktır tüm üyelerimiz ve ziyaretçilerimizin anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. İyi forumlar...

Rüyada Dayılarını Görmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada dayılarını görmek, kişinin yaptığı her işte ailesinden onay alacağını, girdiği her toplumda, ortamda kabul göreceğini ifade eder. Aynı zamanda kişinin iş hayatıyla ilgili fikre ihtiyaç duyacağını ve bazı problemleri çözemediği için stres yaşayacağını, aile üyelerinden bu konuda destek göreceğini bildirir. Yaşça büyük birinin rüya sahibine uzatacağı el sayesinde kısa vadede sorunlardan kurtulacak olmaya yorumlanan rüya, aile ve akraba çevresinin kişiye yol göstermek için seferber olacağını da bildirir. Rüyada dayılarını görmek farklı bir yoruma göre kişinin yanlış bir yola saptığını veya yanlış kişilerle görüşüp, iş yapması neticesinde hayatına zarar verdiğini, bu durumun farkına varan aile üyelerinin duruma el koyarak kişiyi mevcut hatalarından uzak tutmaya ve doğru yola getirmeye çalışacaklarını işaret eder.

Rüyada Dayılarını Ölmüş Görmek
Uzun yıllar sevgi ve anlayış içinde sürecek olan aile bağlarını ve görülecek desteği bildiren rüya, gerçekte yaşayan dayıları ölmüş görmek halinde bu kimselerin ömürlerinin de uzun olacağına tabir edilir. Gerçek hayatta vefat etmiş dayılarını rüyada ölmüş görmek ise hayır beklendiğini, dua istendiğini ve ölmüş kişilerin mezar ziyaretlerinin gerçekleştirileceğini delalet eder.

Rüyada Dayılarını Kavga Ederken Görmek
Genellikle aile ve akraba çevresinde meydana gelecek sıkıntıların, kavga ve tartışmaların ifadesidir. Rüya sahibinin akrabalarının arasında kalacağını ve taraf tutmamak için çabalasa bile yine de akrabalarının öfkesinden kurtulamayacağını, ortalığı sakinleştirmek, uzlaşma elde etmek için çabalayacağını alamet eder. Anne tarafından akrabalarla yaşanacak bir miras veya mal paylaşımında meydana gelecek anlaşmazlığa da vurgu yapar.