Rüyada Davul Çalmak

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada davul çalmak, boş işlerle geçen zamana ve kişinin maceraya olan düşkünlüğü nedeniyle mantıksız hareketler içinde bulunduğuna, yaptığı işlerde sorumsuzca davranması nedeni ile kendisi dışındaki insanları da zor durumda bıraktığına alamet eder. Davul çalmak boş konuşmaya ve başkalarının gıyabında sözler sarf etmeye, günaha girmeye, dedikodu yaparak başkalarının hayatlarına burnunu sokmaya da işaret eder. Davul çalmak kişinin iş hayatında da önemsenmeyen biri olduğuna, sözlerinin güven telkin etmediğine ve iş arkadaşları tarafından sevilmeyen, paylaşımlarda bulunulmayan biri olduğuna tabir edilir.

Rüyada Ramazan Davulu Çalmak
Rüya sahibinin çevresine ışık saçan biri olacağına, her zaman ilim ve irfan konusunda merakını artıran, öğrenmeye devam eden ve inancı doğrultusunda yaşayan biri olduğuna delalettir. Ramazan davulu çalmak başarı elde edilen bir olayı çevreye duyurmaya ve müjdeli haber göndermeye de işarettir. Kişiyi neşeye boğan gelişmelere, ailesinde büyük bir coşkuya neden olacak haberlere, sağlıklı geçen bir yaşama delalettir. Doğru kararlar almanın ve sonrasında gayretlerinin meyvesini dolu dolu elde etmenin de işaretidir.

Rüyada Davul Çalan Birini Görmek
İş hayatında beklenmedik bir gelişmeyle kişinin bir anda yolculuğa çıkmasına, kariyerini bambaşka bir iş alanında sürdürmek zorunda kalacağına, şansının yaver gitmesiyle beraber, hayatının pek çok yenilikle dolu olacağına da delalettir. İş arayan kişiler için emekli olacakları bir işe başlayacaklarını ve çok uzun yıllar bu işten gelen gelirle rahat bir şekilde yaşayacaklarına da alamettir.
 

BENZER KONULAR