Rüyada Dargın Görmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada dargın görmek, yakınlık duyulan birinden karşılık görmemek, platonik bir sevdaya tutulmak ve duygusal açıdan zayıflamak anlamına gelir. İşle alakalı bir sorunda araya birini koymak ve o kimsenin yardımı ile çalıştığı yerdeki tüm problemlerden kurtulmak anlamına gelir. Mevcut iş kaynaklarını daha büyük bir ideal için kullanmak, elindeki parayla daha çok gelir getiren bir sektöre yönelerek yatırım yapmak şeklinde de yorumlanır. Başkalarının yapamazsın dediği veya kişinin gücünü küçümsediği durumlarda o kişileri utandırmak, onları söyledikleri sözlere pişman edecek başarılar elde etmek ve imrenilecek biri haline gelmek demektir. Rüya sahibinin içinde ukde kalan bir hayali nihayet gerçek hale getireceğine, bunun için çok kısa bir süre kaldığına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına da müjde olarak tabir edilir.

Rüyada Birine Dargın Olmak
Sevilen birine dargın olmak, gerçekte o kişiyle çok yakın, sıkı fıkı dost olmak, günün hemen her saatini beraber geçirmek, sırlarını birbirine vermek anlamına gelir. Sevilmeyen birine dargın olduğunu görmek ise, o kişiyle bağları koparmaya neden olacak bir davranışla karşılaşmak, duyulan bir söz nedeni ile o kişiye gerçek hayatta içten içe kırgınlık gütmek ve sonrasında da konuşmama kararı almak demektir.

Rüyada Dargın Olunan Biriyle Barışmak
Hayra alamet olan rüya, dargın olunduğu ve barışıldığı görülen kişiden alınacak güzel ve anlamlı bir hediyeye işarettir. Bekar genç kızlar için yüksek maddi karşılığı olan bir hediye alacaklarına yorumlanır. Evli kadınlar için eşlerinin aldıkları bir mülkün tapusunun kendi üstüne yapılacağı anlamına gelir.
 

Similar threads