Rüyada Dans Etmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada dans etmek kişinin hayatında meydana gelecek olan köklü ve güzel gelişmelere işaret eder. Bu gelişmeler kişinin uzun zamandır olmayan neşesini ve keyfini yerine getirecektir. Bazı rüya tabirleri ise bunun tam tersine yorum yaparlar. Rüya sahibinin canını sıkacak, onu agresifleştirecek ve bir o kadar da üzülmesine neden olacak olaylar yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada dans ettiğini gören kişi onu çok şaşırtacak ama çok da mutlu edecek, maddi değeri büyük bir şey alacak demektir. Kişinin kendi kendine hiç kimse olmadan dans ettiğini görmesi esenlik ve huzur bulacağı anlamına gelmektedir. Bir kimse rüyasında pek çok kişinin bir arada olduğu bir yerde ve herkesin içinde dans ettiğini görürse rüya sahibi kendisi için hayırlı ve makbul bir eş bulacak demektir.

Rüyada Biriyle Dans Etmek
Rüyada biriyle dans ettiğini gören kişi, dans ettiği kişiyle karşı karşıya gelerek bir münakaşa ya da fikir çatışması yaşayacak demektir.

Rüyada Eşiyle Dans Etmek
Rüyada eşiyle dans ettiğini gören kişinin evliliğinde kaybettikleri heyecan yeniden alevlenecek ve çiftin ağız tadı yerine gelecek. Rüyada eşiyle dans ettiğini gören kişinin eşiyle arası bozuksa düzelecektir.

Rüyada Dans Etmek Oynamak
Rüyada bir alanda ellerini havaya kaldırıp, neşeli bir şekilde oynadığını gören kişinin rüyanın aksine üzüleceği ve hayal kırıklığı yaşayacağı şeylerle karşılaşacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi çok büyük heveslerle giriştiği bir işten hayır görmeyecek ve bu nedenle de büyük bir buhran geçirecektir.
 

Similar threads