Rüyada Damacana Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada damacana görmek, rüya sahibinin, yapacağı işler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kazanacağı yüklü miktarda paraya ve hanesi içinde yaşanacak ve çok uzun yıllar sürecek bolluk ve berekete tabir edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, başı sıkışanın derdine çare bulacağına ve her daim Allah yolunda çalışıp hayır işlerine kendisini adayacağına yorulur.

Rüyada Damacana Su Görmek
Rüyada damacana su gören kişinin, hanesi içinde uzun zamandır yaşanan dertlerin, sorunların ve sıkıntıların en kısa sürede son bulacağına ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine tabir edilir.

Rüyada Damacana İle Su Taşımak
Rüyada damacana ile su taşımak, rüyayı gören kişinin, gelmesini dört gözle beklediği ve hayırlı bir iş için kullanacağı paranın biraz geç geleceğine ve geldiğinde de birisinin büyük bir sıkıntısının çözümünde kullanılacağına işaret edilir.

Rüyada Damacanayı Sırtında Taşımak
Rüyada damacanayı sırtında taşımak, rüya sahibinin, iş hayatında hiç beklemediği bir anda eline yüklü bir paranın geçeceğine yorumlanır.

Rüyada Cam Damacana Görmek
Rüyada cam damacana görmek, hayırlı bir yerde kullanılmak üzere harcanan büyük miktarda paraya delalet edilir. Aynı zamanda, aile bireylerinin birbirlerine destek verdiklerine tabir edilir.

Rüyada Damacanaya Su Doldurmak
Rüyada damacanaya su doldurmak, rüya sahibinin, iş hayatı ile ilgili bazı sorunların yaşanacağına ve destek olarak gelecek bir miktar para sayesinde bu sorunun ortadan kalkacağına işaret edilir.

Rüyada Damacanadan Su Boşaltmak
Rüyada damacanadan su boşaltmak, iş hayatında yaşanan büyük bir sıkıntının aile bireylerinin desteğiyle son bulacağına yorulur.
 

Similar threads