Rüyada Düdüklü Tencere Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada düdüklü tencere görmek, aile içinde yaşanan sıkıntıları işaret eden bir rüyadır. Özellikle aile mensuplarının sıkıntıya düşecekleri bir takım dedikoduların veya sözlerin huzuru bozacağı bir döneme delalet eden rüya, aynı zamanda rüya sahibinin çevresinde çok sayıda düşmanı olduğunu da gösterir. Farklı yorumlara göre de kişinin pek çok sıkıntı nedeni ile sürekli sabır gösterdiği bir durumda olduğuna ve yakın zamanda çok büyük bir patlama yaşayarak, çevresindeki herkesi kırıp geçirecek konuşmalar yapıp, sonradan çok ciddi pişmanlıklar duyacağını belirtir.

Rüyada Ocakta Kaynayan Bir Düdüklü Tencere Görmek
Ocakta kaynayan bir düdüklü tencere yaşanacak büyük tehlikelerin yaklaştığını işaret eden önemli bir rüyadır ve kişiyi içinde bulunduğu duruma dair uyanık olması ve dikkatli hareket etmesi konusunda uyarıda bulunur. Kişinin ruhsal olarak bunalımda olduğunu ve içten içe öfkelendiğini, bu durumun kendisi de dahil olmak üzere yakın çevresine ve ailesine de zarar verecek neticeler doğuracağını da işaret eden rüya, iş yerinde yaşanan huzursuzlukların, çekişmelerin ve tatsızlıkların da alametidir.

Rüyada Patlamış Düdüklü Tencere Görmek
Büyük kazaların ve tehlikeli durumların işaretçisi olan rüya, hastalıkların ve istenmeyen kavgaların da habercisidir. Rüya sahibinin ailesinde ayrılıkların olacağını, işten ayrılma ya da atılma gibi durumların yaşanacağını, evli kimseler için de boşanmaların gündeme geleceğini tabir eder. İslami açıdan da kişinin ahlak dışı davranışlarla dolu olan hayatının her şeyi mahvettiğini, bu nedenle de kişinin yeniden Allaha sığınıp, tövbe ederek yaşaması gerektiğini işaret eden uyarıcı bir rüyadır.
 

Similar threads