Rüyada Dövme Görmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada dövme görmek, rüya sahibi için yaşanacak olan hayırlı ve güzel olaylara işaret eder. Rüyasında dövme gören kişinin hayatı kendisinin istediği gibi olacak ve işlerinde istediği hedefi tutturacak diye tabir edilir. Rüyasında dövme gören kişinin tüm hayalleri ve tüm duaları kabul olur diye ifade edilir. Bu rüyada hayır vardır, rüya sahibinin tüm sorunları çözülecek, içindeki sıkıntı ortadan kalkacak, hayatında huzur ve mutluluk hâkim sürecektir. Özellikle bu dönem rüya sahibi için en verimli, en bereketli ve en hayırlı dönem olacaktır. Rüyada dövme görmek kalıcı duyguları ifade eder.

Rüyada Dövme Yaptırdığını Görmek
Rüya sahibinin ümitlerinin ve emeklerinin boşa gideceğine, hayallerinin gerçekleşmeyeceğine ve bu nedenle de büyük bir manevi çöküş içine gireceğine delalet eder. Rüyasında dövme yaptırdığını gören kişi hem maddi hem manevi çöküntüye uğrayacak ve uzun süre karamsar ruh halinden kurtulamayacaktır.

Rüyada Dövme Yaptığını Görmek
Dünya malından olabildiğince istifa etmeye ve rahat bir yaşam sürmeye delalet eder. Rüyasında dövme yaptığını gören kişi gözünün doyacağı, yedi sülalesinin rahatlıkla yaşayacağı bir variyetin sahibi olacak fakat diğer yandan mutluluğunu kaybedecek demektir.

Rüyada Dövme Sildirmek
Rüya sahibinin hayatından bazı şeylerin ters gideceği ve bu nedenle bazı kişilerle arasında çözümü uzun sürecek sorunlar yaşanacağı ile tabir edilir. Rüyasında dövmesini sildirdiğini gören kişi yapmayı hedeflediği güzel işlerde engelleme ile karşılaşacak demektir.

Rüyada Kalıcı Dövme Yaptırmak
Zorluklardan öyle kolay kurtulamayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin kendi hataları nedeni ile içine düştüğü kötü durumdan kurtulması için bazı bedeller ödemesi ve yaptığı hatanın cezasını çekmesi gerekeceğine yorulur.

Rüyada Geçici Dövme Yaptırmak
Küçük, önemsiz ve kısa sürede hal olabilecek bir soruna delalet eder.
 

Similar threads