Rüyada Dövüştüğünü Görmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada dövüştüğünü görmek, rüyayı gören kişinin, rüyasında dövüştüğü kişi ile birbirlerine karşılarına çıkan sorunlar konusunda çok büyük destek vereceklerine, ellerinde bulunan imkânları birbirleri için kullanacaklarına, sorunlarından kurtulacağına, kısa süreli de olsa büyük bir başarı kazanacağına ve bu sayede kendisine büyük bir saygınlık ve kazanç getirecek bir işe başlayacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, aile hayatında yaşanan tartışmaların son bulacağına rivayet eder.

Rüyada İneklerin Dövüştüğünü Görmek
Rüyayı gören kişinin, iş hayatında karşısına çıkan sorunları yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden ve büyük bir tartışma yaşamadan kısa bir sürede çözeceğine, eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine ve bu arada bazı iş görüşmeleri gerçekleştirip kendisini deneyeceğine alamet eder.

Rüyada Biriyle Dövüştüğünü Görmek
Rüya sahibinin, rüyasında dövüştüğü kişinin, aile hayatında yaşadığı sıkıntıları ortadan kaldırmak için çok büyük yardımda bulunacağına, bu sayede bilgisi bulunmayan bazı konularda yeni birşeyler öğreneceğine, değişik bazı konuları önplana çıkararak kendisini çok büyük çalışmalara ve projelere hazırlayacağına tabir edilir.

Rüyada Başkalarının Dövüştüğünü Görmek
Kendisi için yapılan bir etkinlikten çok duygulanan rüya sahibinin, uzun bir zaman boyunca geçmiş yaşamına dalıp gideceğine, anılar arasında bir yolculuğa çıkacağına, işlerinde karşılaştığı sorunları çok hızlı bir şekilde çözeceğine ve rahat bir nefes alacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada Kılıçla Dövüştüğünü Görmek
Rüyayı gören kişinin, karşısına çıkan sorunları çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi sayesinde çözüme kavuşturacağına, bu sayede hayli sağlam başarılara imza atacağına, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine delalet eder.
 

Similar threads