Rüyada Dört Görmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada dört görmek, kişinin rahatlaması, isteklerinin olması, dualarının sonuçlanması için dört vakte ihtiyacı olduğunu gösterir. Genellikle zaman bildiren bir rüyadır ve içinde bulunulan koşullara dair dört vakit sonra olacak gelişmelere işaret eder. Kişinin sabırsızlık gösterdiği bir konuda dört zaman sonra isteğine kavuşacağını da müjdeleyen rüya, evlilik niyetinde olanların da dört vakit sonra bu muratlarına ereceklerini gösterir. Rüyada görülen diğer durum ve nesnelerle de ilişkilendirilerek yorumlanması çok daha doğru sonuçlar verecektir.

Rüyada Dört Yol Görmek
İçinde bulunulan zamanda kişinin hızlı bir şekilde karar vermesi gerektiğine ve alacağı kararların tüm geleceğini etkileyeceğinden iyi düşünülmesi gerektiğine işaret eder. Yol ayrımında olunduğuna, evlilik veya boşanma gibi önemli konularda kararlar alınacağına, iş konusunda da yeni bir atılım yapmak için niyetlenileceğine alamettir. Kişinin çok iyi düşünerek hareket etmesi, alacağı kararın sorumluluğunu da üstlenmesi gerektiğini, her türlü kararı tek başına almak ve başkalarının fikirleri ile zihni bulandırmamak gerektiğini de bildirir. Bekar kimseler için evlilik kararı almak ya da yurt dışında yaşamak için hamle yapmak anlamına da gelen rüya, taşınma, iş yeri açma gibi yorumlara da tabir edilir.

Rüyada Dört Kadın Görmek
Hayatı boyunca çevresinde olan ve kendisine destek olan bayanların varlığına işaret eden rüya, kişinin her koşulda kendisine sonsuz bir destek verecek olan sevgi dolu kişilerin varlığına alamet eder. Genellikle aile içinde anne veya kız kardeş, eş ya da yakın arkadaşları simgeleyen rüya, her türlü kararda ya da sorunda bu kimselere danışılacağını da tabir eder.
 

Similar threads