Rüyada Dönmek

1yusuf

★★★
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada dönmek, tek şekilde tabir edilmez örneğin kişinin başının üzerinde döndüğünü görmesi pek de iyi şekilde ifade edilmez. Engellerle karşılaşmaya, zorluk ve zahmet çekmeye, insanlarla geçimin ve muhabbetin bozulacağına, huzur ve sakinliğin yerini, kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına delalet eder. Eğer kişi kendi çevresinde daireler çizerek döndüğünü görürse o kişi hayatını dinine adayacak demektir.

Rüyada Arkasını Dönmek
Bir kişi rüyasında kendisini arkasını dönerken görürse eğer, o kişi hayatı boyunca temkinli olacak demektir. Bu kişinin özellikle de kul hakkına girmemek, haksızlık, iftira ya da yolsuzluk etmemek için büyük ihtimam göstereceği anlamına gelir. Doğru kişi olmak ve Allah’ın sevgili kulları arasına girmek için çabalamaya rivayet edilir.

Rüyada Eskiye Dönmek
Rüyada eskiye dönmek, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin eski günlerini aradığına, ailesi ile mutlu olduğu zamanları bir türlü unutamadığına ve anılarına çok bağlı kaldığına delalet eder.

Rüyada Geçmişe Dönmek
Rüyada geçmişe dönmek de eskiye dönmekle aynı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin dünlerine karşı büyük özlem çektiğine rivayet edilir.

Rüyada Kendi Etrafında Dönmek
Rüyada kendi etrafında dönmek, dürüst olmaya işaret eder. Rüya sahibinin hayatı boyunca helal kazanç elde etmek için savaşacağına, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, kalp kırmayacağına ve iyi kimselerden olacağına tabir edilir.

Rüyada Hacdan Döndüğünü Görmek
Rüyada hacdan döndüğünü görmek, rüyayı gören kişinin hayallerinin gerçekleşeceği, kuşkularının ve korkularının biteceği, hayatının olumlu yönde ilerleyeceği ve şansının açık olacağı şeklinde yorumlanır. Geleceğin parlak, kısmetin de bol olacağına, huzurunun ve mutluluğunun yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada Yolculuktan Döndüğünü Görmek
Rüyada yolculuktan döndüğünü görmek, kişinin verdiği sözü yerine getirmeyi başaracağına delalet eder.
 

Similar threads