Rüyada Cips Yemek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Eldeki paranın kıymetini bilmemek olarak yorumlanır. Rüyada cips yemek büyük bir serveti boşa harcayacağınızı da gösterir. Sorumsuz davranışlar içindesiniz. Maddi anlamda sıkıntılı bir dönem içinde olacak ve hayatınız zorlaşacak. Kişi çok rahat davranışlar içinde olduğu için bunun sıkıntılarını çekecektir. Telafisi mümkün olmayan pişmanlıklar içinde kendini bulacak. Boş işlerle uğraşan rüya sahibi sonradan bu yaptıklarına çok üzülecektir. Evli kişiler özellikle bu davranışları yüzünden eşleri ile büyük sorun yaşayabilir.

Rüyada Cips İkram Edilmesi
Hazıra konulacak bir servettir. Rüyada cips yemek bu kısmetin kalıcı olmadığını da gösterir. Bir nasip alacak ama bu nasip fazla uzun ömürlü olmayacaktır. Geçici rahatlama içinde olacak ama bu rahatlık uzun sürmeyecek. Borçlarınızdan kurtulsanız da yeniden borç yapacaksınız. Ufak bir yardım alabilirsiniz.sevmediğiniz bir kişi size cips ikram ederse bu durumda işiniz baltalanacak ve işleriniz aksayacaktır.

Rüyada Devamlı Cips Yediğini Görmek
Yanlış insanlarla bir işe kalkışacak ve başarılı olmayacaksınız. Maddi konularda tutumsuz davranışlar sergilediğiniz için borçtan kurtulamayacaksınız. Sürekli cips yemek kötüye yorumlanır. Özel hayatınıza da çeki düzen vermeli ve kendinizi toplamalısınız. İşleri bir türlü düzene koymadığınız için hayatınız karışacaktır.

Rüyada Cipsleri Yere Dökmek
Aklı bir karış havada olan rüya sahibi artık gerçekleri görecek ve hayatını düzene sokacaktır. Kendi hayal dünyasından çıkıp olaylara daha mantıklı yaklaşacak. Eleştirilere açık olmalı ve huzurlu bir hayat için sevdiklerinizle aynı ortamda olmalısınız.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads