Rüyada Cezbelenmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada cezbelenmek, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında uzun süredir devam eden sorunlarının hiç beklemediği bir anda hiç beklemediği bir şekilde çözüleceğine, rüya sahibini sıkıntılarından kurtulacağına, çalışma hayatında yenilikçi bir yol izleyeceğine, çevresindeki kimselerin rüyayı gören kimseye vereceği destekler ile çok çabuk toparlanarak ciddi manada maddi durumunu ve işlerini düzelteceğine işaret etmektedir.

Rüyada Azmak
Rüyada azmak, rüyayı gören kişinin çok sıkıntılı günler geçirdiği ve artık bu sıkıntılı günlerinin biteceği, çalışma hayatındaki sıkıntılarının çözüme kavuşacağı, aile arasındaki anlaşmazlıkların halledileceği, kırgın ve küs olduğu kimseler ile arasını düzelteceği, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür süreceği rivayet edilir.

Rüyada Azdığını Görmek
Rüyada azdığını görmek, rüyayı gören kişinin yakınında bulunan bir kimsenin rüya sahibini zor durumda bırakacak bazı hareketlerde bulunacağına, rüya sahibinin çalışma yerinde ya da ailesinin yanında çok küçük düşeceğine ve utanacağına işarettir.

Rüyada Sapık Görmek
Rüyada sapık görmek, rüyayı gören kişinin daha önceden tecrübe ettiği bazı sıkıntılardan dolayı artık insanlara çok temkinli yaklaştığı hatta geri kalan yaşamında yalnız olmayı tercih edeceği rivayet edilir.

Rüyada Sapıklık Yapmak
Rüyada sapıklık yapmak, rüyayı gören kimsenin tanıdığı bir kimsenin harama bulaşacağına, çalışma hayatında sıkıntılar yaşayacağına, hanesinde ciddi problemler yaşayacağına, utanç verici duruma düşeceğine ve rüyayı gören kişinin tüm bunlara tanık olacağına rivayet edilir.

Rüyada Kızışmak
Rüyada kızışmak, rüyayı gören kişinin çok çaba göstererek bazı başarılara imza atacağı, büyük maddi kazançlar elde edeceği, insanlar arasında ünleneceği, şansının olumlu yönde döneceği ve kısmetinin açılacağı rivayet edilir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads