Rüyada Cemevi Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Genel olarak hayra yorulması gereken bir rüyadır. Rüyada cemevi görmek hem maddi sıkıntıların hem de manevi sıkıntıların son bulacağına delalettir. Maddi zararlar yaşanmışsa, elde edeceği başarılar sayesinde bu zararı kapatıp kar elde edeceği ve hanesine huzur geleceği rivayet edilir.

Rüyada Cemevinde Namaz Kılmak
Çok zorlu dönemler yaşayan kimse, böyle bir rüya görüyorsa eğer; bu sorunların biraz dikkatli düşünerek ve akılcı çözümler üreterek üstesinden gelinebileceği müjdelenir. Adım adım planlayarak tüm sıkıntıların eritilip, üstüne ciddi başarılar elde edileceği alamet olur.

Rüyada Semah Görmek
Sabır gösterilmesi gereken sıkıntıların yaşanacağına delalet olan bu rüya, yeterince sabır gösterilirse mükafatının da oldukça büyük olduğuna delalettir. Özellikle kariyer gibi mesleki konularda sıkıntısı olanların sabır göstermesi gerekir.

Rüyada Cemevine Gitmek
Bu rüyayı görmek, rüya sahibinin kendini çok yalnız hissettiği için kederlendiğini ve hata yapmaya çok müsait bir duygusallıkta olduğunu gösterir. Manevi yoksunluğa düşmemek için ibadet etmeli ve günahlarından ötürü tövbe etmelidir. Yakın bir dostu yoksa eğer derdini anlatabileceği güvenilir bir insan bulması da yardımcı olacaktır.

Rüyada Cemevi Dedesi Görmek
Rüyada cemevi dedesi gören kimsenin kırgınlık yaşadığı biri varsa, o kişi ile kısa zamanda tekrar eskisi gibi olacağı, yardıma ihtiyaç duyan iyi niyetli kimselerin yardım bulacağı rivayet edilir. Kısacası bu rüya, görenlerden her kimin derdi, sıkıntısı varsa o derdin, tasanın yok olacağını ve mutlu günlerin geleceğini müjdeler.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads