• 23 -24 Şubat Cumayı Cumartesiye bağlayan gece 02 - 04 saatlerinde Forumumuzda güncelleme ve bakım çalışmaları yapılacaktır tüm üyelerimiz ve ziyaretçilerimizin anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. İyi forumlar...

Rüyada Camide Namaz Kılmak

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Böyle bir rüya görmek elbette hayırlıdır. Ömür boyunca sürecek huzur ve mutlulukla müjdelenmek demektir. Rüyada camide namaz kılmak aynı zamanda rüya sahibinin liderlik vasfı taşıdığını ve herkese hayırlı bir insan olduğuna da işarettir. Bu rüya tek bir şartla olumsuz olarak yorumlanabilir o da camiye girdiği halde namaz kılmadan çıktığını görmektir. Bu rüya kişiye dolandırıcı kimselerin zalimliğine uğrayacağını ya da kişinin kendisinin kötü bir insan olabileceğini rivayet eder.

Rüyada Cami Görmek
Bu rüya kişinin karakterinin ve niyetlerinin temizliğini kişiye müjdeler. Aynı zamanda amel defterinde kötülüğe dair bir şey olmayacağını rivayet eder.

Rüyada Namaz Kılmak
Rüyada namaz kılmak dikkatle yorumlanmalıdır. Çünkü böyle bir rüyada namazın nasıl kılındığı, nerede kılındığı ve hangi düşünceler ile kılındığı büyük bir önem taşır. Örneğin; namaz kılan kişinin selam verme sırasında sağa selam vermemesi sıkıntıya delalet iken, selamını tamamlamak da sıkıntılardan ve dertten kurtulmak olarak ifade edilir.

Rüyada Kâbe’de Namaz Kılmak
Rüyasında Kâbe’de namaz kıldığını gören kimse, şanlı ve şerefli bir dünyevi hayat ile müjdelenir. Bir başka rivayete göre niyeti temiz, aklıselim, güçlü birinden yardım görmeye de delalettir.

Rüyada Birinin Namaz Kıldığını Görmek
Rüyada namaz kıldığı görülen kişi tanıdık ise, bu kişinin kısa bir süreç içerisinde maddi açıdan refaha kavuşacağı rivayet edilir. Eğer bu tanıdık kişi kıldığı namazı bozuyorsa, o kişinin doğru yoldan ayrılacağına ve sıkıntılar ile boğuşacağına delalettir.

Rüyanızı Paylaşın!