Rüyada Cam Kırığı Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Başa çıkılabilecek sorunlarla uğraşmayı tabir eden bir rüyadır. Rüyada cam kırığı görmek rüya sahibinin hayatının bazı alanlarında kontrolün kendisinden çıkarak sorun yaşanmasında delalettir. Bir müddet bu sorunların çözülmesi konusunda yavaş ve yıpratıcı bir ilerleyiş olacaksa da rüya sahibinin tekrar kontrolü ele almasıyla hemen çözüleceği rivayet edilir.

Rüyada Cam Kırığı Tükürmek
Hayırla tabir edilen rüyalardan değildir. Rivayete göre rüya sahibinin yüreğine dert salan, onu sinirlendiren olayların yaşanacağı işaret edilir. Genel anlamda da rüyada cam kırığı tükürmek rüya sahibinin talihsizliğine alamet eder.

Rüyada Cam Kırığı Toplamak
Rüya sahibinin güzel ahlaklı bir kimse olduğunu müjdeleyen bir rüyadır. Kendisini yakın gördüğü bazı kimselerle kolay kolay kopmayacak bir gönül bağı kurduğu rivayet edilir.

Rüyada Cam Görmek
Tabirciler tarafından genel olarak rüyada cam sorun olarak yorumlanır. Bu yüzden kolay kırılamayacak kalın camlar önemli ve büyük sorunları işaret ederken, ince camlar atlatılabilecek sorunlara yorulur.

Rüyada Pencere Camı Kırmak
Rüya sahibinin hayatındaki yenilikleri tabir eden bir rüyadır. Genel olarak rüyada cam kırmak ile aynı şekilde tabir edilen rüyada, yumuşak başlı bir kimse olan rüya sahibinin iyi niyetinin kötüye kullanılması gibi durumlardan usanarak kendisini daha güçlü olmaya iteceği ve buna göre seçimler yapacağı işaret edilir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads