Rüyada Cam Bardak Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada cam bardak gören kişi, bir kişi tarafından sevildiğine işarettir. Rüya sahibi kısa zaman içerisinde bu kişi tarafından evlilik teklifi alacaktır. Sevinç olarak ifade edilen bu rüya sahinin hayatında heyecanlı ve güzel anlar yaşanacaktır. Belki karşılaşılan bu aşk hayatınında aşkı olarak nitelendirilecektir.

Rüyada Cam Bardak Hediye Almak
Rüyada cam bardak hediye almak, sevdikleri arasında hediyeleşmenin yaşanacağına delalettir. Rüya sahibinin hayatında dikkat çekeci bir hızlılık yaşanacağı gibi manevi değerlerde de olduğundan fazla hatırıların yaşanağını ifade edilir.

Rüyada Cam Bardak Yediğini Görmek
Rüyasında cam bardak yediğini gören kişi yaptığı olumsuz ve kavgacı tutumundan dolayı ciddi sorunlarla karşılaşacağına delalettir. Kişinin düşüncesi ve takınacağı bu tavır, çeşitli zorluklarla karşılaşacağı anlamındadır.

Rüyada Cam Bardak Takımı Görmek
Rüyada cam bardak takımı gören kişi, hayırlı bir haber alacaktır. Bu hayırlı haber dertlerden arınmayı hastalıklardan kurtulmayı ifade eder. İnsanları sevindirecek gelişmelerin yaşanacağına işaret edilir.

Rüyada Kırık Cam Bardak Görmek
Rüyada kırık cam bardak gören kişi bazı olumsuz ve hayal kırıklığı yaşanacak olaylarla karşılacağına ifade edilir. Rüya gören kişinin karşılacağı bu olumsuzluklar, kişide karamsarlık oluşturacağı gibi umudun yerini de hüzün alacaktır.

Rüyada Cam Bardak Satın Almak
Rüyada cam bardak satın alan kişi rahar bir hayata kavuşacağı ifade edilir. Konforlu bir yaşama kavuşulacağını anlatan rüya kişinin tüm çalışmalarını bu yönde yaptığını gösterir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads