Rüyada Cübbe Giymek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada cübbe giymek farklı şekillerde yorumlanır. Bu farklılık rüya sahibinin nerde ne şekilde cübbe giydiğini görmesine bağlıdır. Eğer rüyayı gören kişi sıcak ve güneşli bir yaz gününde cübbe giydiğini gördü ise bu olumsuz haberler alacağına delalet ederken serin ve karlı bir günde cübbe giydiğini görmek tam tersine olumlu habere, mutluluğa veya şifaya kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada Cübbe Görmek
Rüyada cübbe görmek ise rüya sahibi açısından hayatında her şeyin ömrü boyunca yolunda gideceğini anlatır. Bolluk, bereket ve hayra delalet olan bu cübbeyi gören kişi sevdiklerinden yana her daim şanslı bir insan olacağına işarettir. Karşılıklı olarak birbirlerinin her daim yanlarında olacağını anlatır.

Rüyada Beyaz Cübbe Görmek
Eğer rüyanızda beyaz cübbe giydiğinizi gördü iseniz hayatın boyunca temiz niyetleriniz gibi temiz güzelliklerle karşılaşacak ve buna bağlı olarak da sürekli tebessüm ve mutlulukla dolu bir zaman yaşayacaksınız.

Rüyada Yeşil Cübbe Görmek
Rüyada yeşil cübbe giydiğini görmek ise kişinin hayırlı işler yaptığına ve yapacağına, bunlar nedeni ile de sürekli çevresinden dua ve takdir alacağına, ilerideki hayatında kendini dinine tam manası ile adayan bir kişi olacağına delalettir. Haktan ve doğrudan asla vazgeçmeyen bir kişi olacağını anlatır.

Rüyada Avukat Cübbesi Görmek
Rüyada avukat cübbesi giydiğini gören kişi hayatında aldığı kararlarda ve attığı adımlarda duygusallıktan çok mantığı ile hareket edecek. Adil duruşundan asla vazgeçmeyecek demektir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads