Rüyada Beyaz Işık Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada beyaz ışık görmek, rüya sahibi için hayırlı anlamlar içerir. Rüya sahibinin çok yakın bir zamanda kendisi için oldukça hayırlı, yararlı bir insan ile karşılaşacağına yorulmaktadır. Bu rüya kişinin kendisine huzur veren bir kişiyle tanışacağını da delalet eder. Genel olarak rüya sahibinin huzur dolu, ferah bir dönem içine gireceğini anlatır.

Bu rüya ile ilgili bir başka yorum ise kişi eğer hasta ise çok yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup sağlıklı bir hayata kavuşacağı ile ilgilidir. Genel olarak beyaz ışık rüyayı gören kişinin hayatında hakim olan sıkıntı, dert ve çileli durumlardan kurtulup daha mutlu ve daha huzurlu bir yaşam geçireceğini anlatır. Eğer bu rüyayı yaşlı bir kişi gördü ise vefatının yakın olduğuna delalet eder

Rüyada Beyaz Işık Yakma
Rüyada beyaz ışık yakmak, rüya sahibinin kafasına taktığı bir işi en nihayetinde başarı ile sonuçlandıracağına delalet eder. Bu rüya kişinin etrafında güvenmemesi gerektiği insanları tek tek belirlemesi gerektiğini, amaçlarına giden yolda önüne çıkan engelleri bir bir aşması gerektiğini anlatır. Rüya sahibi artık önüne ket vuran insanlardan ve olaylardan kaçınacak anlamına gelir. Kendisine destek olacağına köstek olan dostlarından da uzaklaşacak anlamındadır.

Rüyada Beyaz Işık Kapatmak
Rüyada beyaz ışık kapatmak, kişinin karşısına çıkan bir fırsatı iyi bir şekilde değerlendirememesine delalet eder. Ayrıca işine herkesin karışmasına müsaade ettiği için başarıya ulaşmakta zorluk çektiğine alamettir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads