Rüyada Beyaz Bulut Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada beyaz bulut görmek, rüyayı gören kişinin özgür ruhunun biraz olsun kırılacağını, kendisini kontrol etmek isteyen aile büyüklerine karşı sustuğunu, huzuru kaçırmamak için anlayışlı, sakin ve hoşgörülü bir davranış sergilediğini anlatır. Rüya sahibi artık sağlığına daha da dikkat edecek, çevresinde kendisine zarar veren ve düzgün olmayan insanlardan uzak duracak anlamına gelir.
Ayrıca beyaz bulutun genel yorumu ise kişinin hoş başlangıçlar yapacağı, yeni umutlar elde edeceği ve amacı için elinden geleni yapacağını anlatmasıdır. Bu rüya ile ilgili bir yorumda rüya sahibinin çabalarının sonucunu kısa bir zamanda en iyi şekilde alacağını ve yaptığı şahsi girişimlerde başarı kazanacağıdır.

Rüyada Beyaz Bulutların Resmini Çizmek
Rüyada beyaz bulutların resmini çizmek, rüyayı gören kişinin bu dünyada iz bırakmak istediğine delalet eder. Kendisi öldükten sonra arkasında kalanların onu çok iyi hatırlamasını ister. Diğer yorumlardan bir tanesi de sevgilisi ile kısa zamanda evlenecek olmasıdır. Ayrıca rüya sahibi hedefinden asla vazgeçmeyecek, istikrarını koruyacaktır.

Rüyada Yağmur Bulutları Görmek
Rüyada yağmur bulutları görmek, hakkaniyetli bir şekilde davranarak hayattaki o gayesine giden yolu çizmesini anlatır. Ayrıca rüya sahibi eline geçen cüzi miktardaki paralar ile borçlarını yavaş yavaş kapatacak demektir.
Rüyada yağmur bulutları görmek aynı zamanda kişinin nasibinin artacağına işaret ederken eğer sabrederse ileride maddi açıdan şimdiden çok daha rahat bir hayata kavuşacağını anlatır.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads