Rüyada Ben Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada ben görmek, gören kişinin psikolojik durumuna göre çok farklı manâlara gelmektedir. Rüya yorumlayan kişiler genellikle ben görmeyi olumlu ve hayırlı yorumlamaktadırlar.
İnsan vücudunun çeşitli bölgelerinde görülen ben rızka, bolluğa, berekete yorulur. Zira rüyada ben görmek mala, mülke ve paraya işarettir. Ayrıca ben psikolojik duruma göre gören kişinin maddi durumuna göre de çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Gören kişinin maddi olanakları iyi ise kötüleşeceğine, kötü ise daha iyi kazanımlar elde edip mala ve mülke erişeceğine işarettir.

Rüyada Et Beni Görmek
Rüya yorumcuları rüyasında et beni görmeyi pek de hayırlı karşılamamaktadır. Et beni gören şahsın hayatının olumsuzlara gark olacağına, gelecek hayırsız haberlerle üzüleceğine yorumlanabilmektedir. Gören kişinin isteğine ulaşamayıp umudunun kırıldığına, sosyal hayatında yaşadığı bir hadisenin kendisi için olumsuz sonuçlar oluşturacağına da işaret ediyor olabilir.

Rüyada Yüzde Ben Görmek
Rüyasında yüzünden ben gören kişi esasında kendisi için bir ihtar, uyarı niteliği taşımaktadır. Rüya sahibi özellikle bu zamanlarda dikkat etmelidir ki zira hiç tahmin etmediği bir zaman diliminde tahmin etmediği hadiselerle karşı karşıya kalıp zora düşebileceğine yorumlanmaktadır. Rüya sahibi yakın gelecekte oldukça dikkatli olmalıdır.

Rüyada Beni Koparmak
Rüyada ben görmek hayra ve rızka yorumlanabilmekteydi. Rüyasında bu beni kopardığını gören kişinin rızkının zarar göreceğine ve maddi kazançlarında sekteye uğrayacağına işaret etmektedir.
Ayrıca bir başka yoruma göre de rüyada görülen benin aslında sosyal hayatta kendine zul olarak gördüğü büyük derletin bilinçaltına yansıması şeklindedir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads