Rüyada Beğenilmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada beğenilmek, rüyayı görenin herkesi kendisi gibi iyi niyetli sandığını ama maalesef kendisine yakın kişilerin hepsinin ona karşı çok da dostane duygular ve düşünceler içinde olmadığını gösterir. Bu rüyayı gören kişi, arkadaşı ya da dostu olan insanlarla bazı tatsız olaylar yaşayabilir ve ilişkilerini gözden geçirmek mecburiyetinde kalabilir.

Rüyada Birisinin Sizi Beğenmesi
Bir kişiyi rüyasında birisinin beğenmesi, rüyayı gören kişinin kendisiyle övüneceği ve gururlanacağı çeşitli işler yapacağına ancak bu övünme ve gururlanma olayını biraz abartarak bazı insanların gözüne batacağını gösterir. Böyle bir rüya, rüya görenin toplumda itibarını artıracak ve herkesin dikkatini çekecek bazı adımlar atacağı anlamında yorumlanabilir.

Rüyada Bir Erkeğin Sizi Beğenmesi
Bir kişiyi rüyasında biri erkeğin beğenmesi, rüyayı gören kişinin ışığı ve enerjisi olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyayı görenin kadın ya da erkek olması fark etmeksizin, sevecenliği, cana yakınlığı ve ahlakı sayesinde, toplumda ve girdiği ortamlarda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardığını gösterir.

Rüyada Herkesin Sizi Beğenmesi
Eğer gördüğünü rüyada herkes sizi beğenmişse, bu sizin dost ve düşman demeden herkesi memnun edecek bir şey yapacağınıza ve bu şekilde bir anda gözde bir insan haline geleceğinize, yüceltileceğiniz sözler duyacağınıza delalet eder.

Rüyada Ünlü Birisinin Sizi Beğenmesi
Bu rüya, sizin sanata ve sanat çevrelerine duyduğunuz hayranlığı ve hayran olduğunuz kişilere ne kadar özendiğinizi gösterir. Sizin de hayran olduğunuz insanlar gibi göz önünde olacağınızı ve toplumda tanınmanızı sağlayacak bir iş sahibi olmak istediğinizi ortaya koyar.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads