Rüyada Bacı Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Aydınlıklı bir rüyada bacı görmek kişinin hayatındaki zorluklarla baş ederken Allah’ın yardımını alacağına işaret eder. Akılcı yaklaşımlarda bulunulursa, birçok fırsatın yakalanabileceği, dökülen alın terlerinin karşılığının alınacağı rivayet edilir. Hayırlı bir dönemde olunduğu tabir edilir.

Rüyada Kardeş Görmek
Genel olarak hayırla tabir edilen rüyada kardeş görmek kişinin güzel haberler alacağını müjdeler. Rüya sahibi kadınsa, manevi güzelliklerin ve güzel haberlerin müjdeleyicisi olurken, rüya sahibi erkekse maddi anlamda tatmin edici kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada Üvey Kardeş Görmek
Hayırla tabir edilmeyen rüyada üvey kardeş görmek kişinin kendisine yakın hissettiği insanlardan, beklenmeyen tavırlar göreceği ve bu sebeple üzücü bir dönem geçirileceği rivayet edilir. Maddi anlamda da zorlu zamanların habercisi de olabilen bu rüyanın görüldüğü dönemde kişinin önyargılı olmamaya özen göstermesi hata ve günahlardan uzak kalmasına yardımcı olabilir.

Rüyada Abla Görmek
Rüyasında ablasını gören kişinin, evi içerisinde güzel ve huzurlu bir dönemin yaşanacağı rivayet edilir. Dağılmış ya da dağılmaya meyilli olan aile bireylerinin yavaş yavaş da olsa birleşmeye başlayacağına delalettir.

Rüyada Abla Olmak
Genellikle rüya sahibinin karakteri hakkında bilgi veren rüyada abla olmak kişinin yardımsever biri olduğu ve anlayışlı, terbiyeli ve saygılı bir birey olarak tanındığı işaret edilir. Çevresindeki insanlar tarafından sevilip sayılmasına yol açan bu özelliklerin rüya sahibinin hayatında huzurlu dönemler yaşamasına yardımcı olacağı rivayetler arasındadır.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads