Rüyada Babasından Dayak Yemek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyasında babasından dayak yediğini gören kişi babasının variyetini kullandığına ya da yardım almaya çalıştığına delalettir. Baba desteğiyle yapacağı işlerde geri ödeme gibi durumda söz konusu olmayabilir.

Rüyada Dayak Yemek
Rüyada dayak yediğini gören kişi anlam olarak çok farklı olduğu rüyasında kendisine dayak atan kişi ile çok dost olacağına işarettir. Bu dost öyle bir dost ki kişinin her zaman yanında olacak ve kötü gün dostu olacaktır. Kişinin karşılaştığı tüm sıkıntılara omuz verecek, onu olumsuzlardan koruyacaktır. Rüya gören kişi ne kadar dayak yer ise yediği dayak oranında mal sahibi olur. Rüyasında dayak yiyen kişi arasında oluşacak bu dostluk adeta bir kader birliğidir. Rüyada iş arkadaşlarından, tanımadığı birinden dayak yemekte farklı anlamdadır.

Rüyada Eşinden Dayak Yemek
Rüyada eşinden dayağını yediğini gören kişi eşi tarafından çok fazla sevilmekte ve her anlamda sadık ve bağlı bir eşe sahip olunduğuna ifade edilir. Rüyada eşinden dayak yediğini gören kişi evliğinin her döneminde mutlu olur ve hayır görür.

Rüyada Kavga Edenleri Görmek
Rüyada kavga edenleri gören kişi ömrü boyunca eşi ve çocuklarından ömründe her zaman görmek isteyebileceği değeri göreceğini, bu sevginin saygı ile pekişeceğini işarettir.

Rüyada Anneden Dayak Yemek
Rüyada annesinden dayak yiyen kişi annesinin maddi desteğiyle iş yeri açacağına bu moral açısından da çok etkili olacağı anlamını taşır.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads