Rüyada Bağırarak Ağlamak

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Ağlamak genel olarak rüya tabirlerinde hayra yorulmayan rüyalardan biridir. Rüyasında bağırarak ağladığını gören kişi büyük bir günah işleyebilir ya da aklında olan böyle bir düşünce deneniyle olumsuzluklarla karşılaşır. Rüyasında bağırarak ağladığını gören kişinin ailesi ve çevresi tarafından onaylanmayacak, günah ve ayıp sayılacak bir durumun içerisinde yer alacağı düşünülür. Rüya sahibi kendisini çeşitli sıkıntıların içinde bulabilir ve zor durumda kalabilir. Üstelik bu durumdayken yakın çevresinden de bir destek görmeyecektir.

Rüya tabiri yorumcularının birçoğu rüyada bağırarak ağlamanın aynı zamanda hırçınlık ve sinire neden olacak durumlarla karşılaşma olarak da yorumlar. Rüyasında bağırarak ağladığını gören kişi yakınlarından birinin sebep olacağı bir olay nedeniyle çok fazla sinirlenip kızgınlık gösterebilir.

Rüyada Ağlayan Birini Susturmak
Rüyada ağlayan birini susturmak genellikle rüya sahibinin yakınlarından birini işleyeceği günahtan geri çevirme olarak yorumlanır. Rüyasında gördüğü ağlayan kişiyi tanıyorsa, bu kişinin pişmanlık duyacağı eylemden vazgeçmesine sebep olan kişi, rüya sahibi olacaktır. Rüyasında ağlayan kişinin kötü bir düşünce ya da günah olan bir işten vazgeçmesini sağlama şeklinde yorumlanan bu rüya, bir başka yoruma göre hayır duası alınacak bir işi meydana getirme anlamına gelir.

Rüyasında ağlayan birini susturduğunu gören kişinin birinin derdine derman olması söz konusudur. Zor durumda olan birine yardım eli uzatabilir ve yaptığı yardımla onun çok fazla hayır duasını alabilir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads