Rüyada Büyük Yılan Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada büyük yılan görmek kişinin etrafında çok fazla düşmanı olduğunu ve bunların ciddi anlamda kötü insanlar olduğunu anlatır. Ayrıca rüya sahibi farkında bile olmadan kendisini düşman yaratabilir anlamına gelir. Kendini herkesten saklayan, sizin yüzünüze gülen ama sizden çıkar sağlamaya çalışan bazı insanlar etrafınızda olabilir anlamına gelir. Bu düşman ailenizden bir kişi de olabilir. Bazı Rüya yorumcuları ise tam ters bir şekilde rüyayı hayırlı olarak yorumlar. Kişinin maddi anlamda büyük bir ferahlama yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Yılan Öldürmek
Rüya sahibinin etrafında olan düşmanlarının en güzel bir şekilde hakkından geleceğine işaret eder. Genel olarak sizi sevmeyen, size zarar sağlayan insanları alt edeceğinize yorumlanan bir rüyadır. Eğer rüya sahibi yılanla boğuşarak kavga ettiğini görüyorsa gerçek hayatta düşmanınızla kavga edeceksiniz ve zarar göreceksiniz demektir. Ama düşmanınıza karşı zafer kazanacaksınız manasına gelir. Rüyada Sokaklarda Yılan Öldürüldüğünü Görmek yine düşmanlarına karşı zafer elde edeceğinin işaretidir.

Rüyada Yılan Isırması
Rüyada yılan ısırması rüya yorumcularına göre yine kişinin düşmanlarından gelen bir zarar, ihanet olarak tabir edilir. Bu kişi düşmanıyla büyük mücadeleler verecek demektir. Eğer gördüğünüz yılan zehirli ise ısırılan kimsenin gerçek hayatında harama el uzattığına yorulur.

Rüyada Yılan Eti Yemek
Rüyada yılan eti yemek yaptığı bir çalışmadan fayda sağlayacağına delalet eder. Yani kişi bir menfaat sahibi olacak anlamına gelir. Yılan eti görmek ise düşmandan size bir mal gelecek anlamına gelir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads