Rüyada Büyük Abdestini Yapmak

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada büyük abdestini yapmak rüya sahibinin iş ve sosyal yaşamında kendisine faydası olmayan insanlardan veya olaylardan uzaklaşacağını anlatır. Bu rüya ile ilgili bir diğer yorum ise rüya sahibinin daha önce yapmadığı işlere gireceğini anlatması ve kötü alışkanlıklarından kurtulabilmek için çabaladığını anlatmasıdır.

Rüyada Büyük Abdest Görmek
Kişinin önemsiz, yararsız ve problemli insanlardan kurtulacağına, kötü alışkanlıkları bırakacağına delalet eder. Kişi bundan sonra daha rahat, daha huzur dolu bir ruh haline sahip olacak anlamına gelir. Kişinin rüyada kendi büyük abdestini görmesi ise rüyayı gören kişinin gerçek hayatında zorlu bir dönemde olduğuna alamet eder. Rüya sahibi her geçen günü problemler ile daha da kötü geçirecek ve üzüntü, endişe içinde olacak demektir. Eğer sabrederek çalışırsa bu problemlerden sonsuza dek kurtulacak diye yorumlanır.

Rüyada Tuvaletini Altına Yapmak
Hobi olarak uğraştığı bir aktivite sayesinde kişinin gerçek hayatında güzel paralar kazanacağına delalet eder. Ayrıca kişi bu işle ilgili farklı çalışmalar yaparak kendisini daha da geliştirecek, başarısına başarı katacak demektir. Rüyada büyük abdesti yapıp temizlemek ise rüya sahibinin iş ve sosyal hayatında yine kendisi için faydasız hatta zararlı insanlardan kurtulup dingin bir yaşama döneceğine delalet eder.
Rüyada sokağa büyük abdest yapmak kişinin yaptığı bazı yanlışlıklar yüzünden veya bir günahı sebebiyle etrafında kötü bir konuma düşeceğini alamet eder. Rüya sahibi hataları yüzünden çevresindeki insanların eleştirisini alacak ve tepkisini çekecek demektir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads