• 23 -24 Şubat Cumayı Cumartesiye bağlayan gece 02 - 04 saatlerinde Forumumuzda güncelleme ve bakım çalışmaları yapılacaktır tüm üyelerimiz ve ziyaretçilerimizin anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. İyi forumlar...

Rüyada Aynaya Bakmak

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada bir kişi eğer aynaya baktığını görürse bu durum için yapılan tabirler hayatta yenilik ve değişiklikler yaşanacağına dairdir. Aynı zamanda yeni insanlarla tanışarak geniş bir çevreye açılmanın da işareti olan rüyada aynaya bakmak diğer taraftan da tatile çıkarak yeni yerler görmenin de dalaleti olabilir. Hareketli günler yaşanacağına dair bir atıfta bulunulsa da kimi rüya tabirlerinde rüyada aynaya bakmak hareketin getirdiği stresin de kaçınılmaz olduğu ile ilgilidir.

Rüyada Aynaya Bakarak Kendini Görmek
Yine iki türlü tabir edilen bu rüyanın özellikle iyi ve kötü anlamda rüya sahibinin yaşamına renk katacak olayların yaşayacağına dair yapılan yorumlar da nicelik bakımından azımsanmayacak derecededir. Özellikle kalabalık ortamlarda kurulan ilişkilerin gelişeceği ve bekarlar için yeni kısmet kapılarının aralanması anlamına gelen rüyada aynaya bakarak kendini gören bir kişi yeni cemiyetlere ve gezilere de hazırlıklı olmalıdır.

Rüyada Kendini Güzel Görmek
Rüyada aynaya bakarak kendi yüzünün daha da güzelleştiğini gören kişilerin hayırlı günler yaşayacağı yüzyıllardır yapılan tabirlerin ortak noktasını oluşturur. Aynı zamanda kendini beğenemeyen yapıda bir kişi olması durumunda rüyanın tabiri bu noktada rüya sahibinin şansının artacağı yönündedir. Sevinçten ne yapacağını bilememek deyimi yerini bulacak ve aynı zamanda bereketli günlerin de başlangıcı bu rüyadan sonrasına ait olacaktır. Bu durumlara dayanarak rüyada aynaya bakmak bütün tabirlerce hayırlı olarak kabul edilir.

Rüyanızı Paylaşın!