Rüyada Ayetel Kürsi Okuduğunu Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada Ayetel Kürsi okuduğunu görmek rüyaların en hayırlı olanları arasında sayılır. Rüya sahibine bir müjde verileceğinin işaretidir bu rüya. Rüya sahibi birçok başarıya erişir, saygınlığı ve ona duyulan muhabbet artar.
Hayatında sıkıntılı olan hangi konu varsa, hiç beklemediği şekilde hayırla neticelenir. Huzuru yakalar, hastalığı varsa şifa bulur, borcu varsa hepsinden kurtulur. Bu rüya aynı zamanda zenginleşmeye alamettir.
Bu rüya bazı tabircilere göre kişinin ulvi manada yolculuğa çıkacağının, ruhunu manevi olarak besleyeceğinin ya da Hac gibi manen onu besleyecek bir yolculuk gerçekleştireceğinin işaretidir.

Rüyada Yüksek Sesle Ayetel Kürsi Okumak
Rüyada yüksek sesle Ayetel Kürsi okuduğunu gören kişi için büyük hayırlar vardır. Bu rüya, rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulup, bolluk ve bereketle ömür süreceğine delalettir.
Aynı zamanda evlatlarından yana şanslı olacağının, büyük bir hastalıkla boğuşmayacağının, elden ayaktan düşmeyeceğinin ve maddi ya da manevi olarak kimseye muhtaç olmayacağının işaretidir.

Rüyada Ayetel Kürsi Dinlemek
Rüyada Ayetel Kürsi dinlemek, rüyada Ayetel Kürsi okumak gibi tabir edilir. Bu rüyanın bir diğer yorumu da, kişinin dini olarak vecibelerini yerine getirmeye meyilli olduğunun ve Allah kelamına kulak verdiğinin işaretidir.

Rüyada Ayetel Kürsi Yazmak
Rüyada Ayetel Kürsi yazmak kişinin manevi olarak bir yönelişte olduğuna, Allah yolunda çalışarak onun rızasını kazanmaya gayret ettiğine işaret eder. Başka bir rivayete göre ise bu rüya, kişinin sabırlı olması gerektiğine ve sabırlı olması halinde kazanacağı büyük mükafata alamettir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads