Rüyada Ayakkabının Tekini Kaybetmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada ayakkabının tekini kaybetmek pek hayırlı bir rüya sayılmaz. Fakat çok büyük olumsuzluklara da gebe değildir. Rüyasında ayakkabısının tekini kaybettiğini gören kişinin yaşayacağı bazı tatsızlıklar vardır. Bu tatsızlıklar hane içinde de olabilir, iş hayatında da gerçekleşebilir. Rüyayı gören kişinin ağzının tadını kaçıracak olsa da hiçbiri uzun sürmeyecektir.

Rüyada Ayakkabının Tekinin Yırtılması
Rüyada ayakkabısının tekinin yırtıldığını gören kişinin evinde yaşanacak bazı tartışmalar olacaktır. Fakat bu tartışmalar boşanmayla ya da ayrılıkla sonuçlanmayacak, kısa bir müddet keyif kaçıracaktır. Ayakkabının ikisinin birden yırtılması uzun süreli ve şiddetli tartışmalara alametken, tekinin yırtılması daha kolay atlatılacak münakaşalardır. Kişinin bu rüyadan dolayı çok tedirgin olmasına gerek yoktur.

Rüyada Ayakkabı Üstüne Basmak
Rüyada ayakkabısının üstüne basan kişinin hal ve tavırlarını gözden geçirmesi gerekmektedir. Çünkü bu rüya kişinin girdiği kul hakkına, incittiği gönüller olduğuna işarettir. Bu rüyayı gören kimse bir insanı mağdur etmiş ya da bir kimsenin canını yakmış olabilir. Sözüne yalan ya da iftira, fikrine zan, işine hile karışmış bir kişi olarak da yorumlanan bu rüya bir ikaz sayılır.

Rüyada Ayakkabı Fırlatmak
Rüyada ayakkabı fırlatmak rüya sahibinin gireceği münakaşaları işaret eder. Rüyayı gören kişi ayakkabıyı kime doğru fırlatıyorsa, o kişi ile arasında soğuk rüzgârlar esecektir. Belki bir dostluk bitecek ya da uzun müddet araya küslük girecektir. Bu rüyanın bir başka rivayete göre yorumu ise kişinin miras meseleleriyle meşgul olacağıdır. Fakat bu miras, ona bir başkasından kalacak bir miras değildir. Kendi malından pay edeceği bir mirasa işarettir.

Rüyada Ayakkabısız Yürümek
Rüyada ayakkabısız yürümek sıkıntılar şeklinde tabir edilir. Aile hayatı, ticari hayat, mesleki faaliyetler, ikili ilişkiler gibi konularda kişinin zorluklar çekmesi manasındadır. Bazı yorumcular bu rüyayı, zorlukların ardından elde edilecek mutluluk olarak da tabir ederler.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads