Rüyada Ayakkabı Dükkanı Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Hayra yorulmayan rüyada ayakkabı dükkanı görmek rüya sahibinin bu dönem içerisinde sorunlu işlerin içerisine gireceğine ve aynı zamanda içsel sorunlarla da boğuşacağına delalet kabul edilir. Yaşanan her ufak sorunda kişinin anormal tepkiler vererek olayı daha çetrefilli bir şekle sokacağı tabir edildiği için rüya sahibinin bu dönemde sakinliğini koruması ve öfkelendiği anlarda herhangi bir karar almaması daha sağlıklı sonuçlar alınmasına yardımcı olur. Bu dönemde aynı zamanda sağlık açısından da temkinli olunmasında fayda vardır.

Rüyada Ayakkabı Dükkanına Gitmek
Rüya sahibinin belki içerisinde bulunduğu durumlardan ötürü belki de karakterinden ötürü sergilediği aceleci tavırlarının sorun çıkartacağı bir dönemin habercisidir. Üzerine düşünülmeden alınan kararlar yüzünden can sıkıcı sonuçlar doğuracağı rivayet edilir.

Rüyada Ayakkabı Dükkanı Açmak
Maddi kazanç sağlanan alanlarda yapılan planların yeterince sağlıklı olmamasından ötürü rüya sahibinin hayallerinin gerçek olmayacağına delalettir. Bu dönemde rüya sahibinin elde etmek istediği başarıyı yakalayabilmesi için planlarının üzerinde iyice çalışması ve kritik noktalarda bilen birilerine danışması daha doğru olur.

Rüyada Yeni Ayakkabı Görmek
Sıklıkla hayra yorulan rüyada yeni ayakkabı görmek, hem maddi hem de manevi anlamda refaha erilecek bir döneme girmeye işaret eder. Rüya sahibinin temiz niyetli isteklerinin gerçekleşeceği müjdelenir. Bazı tabircilere göre ise haneye gelecek uzun soluklu mutluluğun habercisidir. Kişinin ailesiyle sağlıklı ve mutlu bir ilişkide olacağı tabir edilir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads