Rüyada Ayak Yıkamak

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada ayak yıkamak oldukça iyi niyetli ve mübarek olan bir kişiliğe işarettir. Rüya sahibinin iyi niyet ile insanlara yardım eden ve bu yardımları ile de insanların sevgisini ve saygısını kazanacak olan işler ile meşgul olacağına da delalettir. Rüyada ayak yıkamak ayrıca sevdiği insanlar için her şeyi göze alabilen bir insana da yorumlanıyor.

Rüyada Ayak Görmek
Rüyada ayak görmek genellikle hayırlı bir rüya olarak yorumlanıyor. Rüyada ayak görmek iyi olan amel ile ahrette göçmeye ya da bu dünya da oldukça hayırlı olan malla sahip olmaya işaret olarak kabul ediliyor.

Rüyada Abdest Almak
Rüyasında abdest aldığını görmek feraha ve huzura kavuşmaya delalettir. Rüyasında abdest aldığını gören kişi dert ve sıkıntılarından kurtularak huzurlu bir yaşama doğru ilerler. Aynı zamanda büyük devlet adamları ile kurulacak olan ilişkilere de işarettir.

Rüyada Ayak Ağrısı Çekmek
Rüyada ayak ağrısı çekmek rüyayı gören kişinin alın teri ile kazanacağı helal malla, mutlu yuvaya, şansa ve berekette delalet eder.

Rüyada Çıplak Ayak Görmek
Rüyada çıplak ayak görmek rüyayı gören kişinin bazı sıkıntılar yaşayacağına işaret olarak kabul edilir. Bazı âlimlere göre ise rüyada çıplak ayak görmek rüyayı gören kişinin pişmanlığına da delalet eder.

Rüyada Ayak Kırılması
Rüyasında ayağının kırıldığını gören kişi eğer bir yolculuğa çıkmak istiyor ise bu yolculuğun gerçekleşmeyeceğine delalet eder. Aynı zamanda bazı âlimlere göre çıkılacak olan yolculuk sonunda gidilen yere yerleşmeye de işaret olarak yorumlanıyor.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads