Rüyada Ayı Yavrusu Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Farklı tabirlere sahip olan rüyada ayı yavrusu görmek rüya sahibinin hayatında pek de iyi niyetli olmayan ve çevresine zarar veren bir kişiye delalettir. Dolayısıyla rüyanın görüldüğü dönemde kişinin beraber vakit geçirdiği, görüştüğü insanları yeterince tanımıyorsa güvenmemesi gerekir.

Rüyada Ayı Yavrusu İle Oynamak
Rüyada görülen ayı yavrusu, niyetini saklamayı başaran kötü bir insana işaret ettiği için rüyasında ayı yavrusu ile oynadığını gören kişinin samimiyet kurduğu insanların pek de güvenilir olmadığı tabir edilir. Rüyanın görüldüğü dönemde rüya sahibinin bu kimseden zarar görebileceği rivayet edildiği için tedbirli olunması önemlidir.

Rüyada Evde Ayı Yavrusu Görmek
Rüyada aynı şekilde hayırlı bir kimseyi işaret etmeyen ayı yavrusu, hanede görülüyorsa eğer gerçek hayatta haneye girip çıkan kötü niyetli bir kimseye ya da kötü niyetli bir akrabaya yorulur. Dikkatli olunmalıdır.

Rüyada Ayı Görmek
Rüyada görülen ayı genellikle çalışma ortamındaki bir rakibe ya da kötü niyetli bir kişiye işaret eder. Haliyle rüyada ayı görmek, normalde rüya sahibinin yanında, destekleyici gibi duran bazı kimselerin niyetleri hakkında uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Kutup Ayısı Görmek
Rüyada görülen boz ayıya nazaran hayırla tabir edilen rüyada kutup ayısı görmek kişinin hayatındaki mevcut sorunların ya da içsel bunalımların yavaş yavaş sonlanacağına delalettir. Maddi anlamda bolluğu ve bereketi, manevi anlamda ise takdir edilmeyi ve keyfi müjdeler.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads