Rüyada Ayçekirdeği Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Kasvetli bir rüyada ayçekirdeği görmek kişinin içinde bulunduğu bazı işlerin dişe dokunur sonuçlar vermeyeceği hatta zaman, efor ve para anlamında kayıplara sebep olabileceği tabir edilir. Bu rüyanın görüldüğü dönemde kişinin akılcı davranmak konusunda ısrarcı olması ve sağlıklı bir şekilde hazırlanan bir plan var ise ona sadık kalması hayırlı sonuçlara vesile olabilir. Aydınlık bir rüyada ise çalışma ortamındaki başarıların hem kariyer için hem de maddi gelir için güzel gelişmelere delalet kabul edilir.

Rüyada Ayçekirdeği Tarlası Görmek
Genel olarak tarla görmek gibi ay çekirdeği tarlası görmek de hayırla tabir edilir. Ticaretle ilgilenen kişilerin işlerinde olumlu gelişmeler kat edileceği işaret edilir. Bu gelişmelerin yakın çevredeki insanların hayatlarına da olumlu bir şekilde yansıyacağına delalet eder.

Rüyada Ayçekirdeği İçi Görmek
Harama uzanmadan hızlı ve kolay bir şekilde kazanç elde edileceğini, uzunca bir süre refaha erileceği müjdelenir. Harama el uzatılmadığı müddetçe maddi zorlukla karşılaşılmayacağı tabir edilir. Konforlu bir hayat için alınacak kararlarda da tedbirin elden bırakılmaması gerekir.

Rüyada Ayçekirdeği Yemek
Rüyasında ay çekirdeği yiyen kişinin karşısına bazı fırsatlar çıkacağı ve eğer bu fırsatlar yakalanabilirse sıkıntısız bir döneme girileceği rivayet edilir. Ancak yakın bulunan ve beraber vakit geçirilen bazı insanların, iyi niyetli olmalarına rağmen faydalı olmayacaklarına da delalet kabul edilir. Rüya sahibinin kendi işlerini kendisinin halletmeye çalışması daha sağlıklı neticeler alınması açısından önemlidir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads