Rüyada Atlet Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada atlet görmek rüya sahibine gelecek olan bir pakette delalettir. Alınacak olan paket küçük de olabilir büyük de ama bu paket rüya sahibini mutlu edecek olan bir haberi içinde taşır. Rüyada atlet görmek aynı zamanda atletin durumunda göre de farklı yorumlanıyor. Temiz bir atlet görmek iyi ve müjdeli habere işaret ederken, kirli ve lekeli olan atlet ise hüzne yorumlanıyor.

Rüyada Atlet Giymek
Rüyada Atlet giymek ise rüyayı gören kişinin mutlu ve sağlıklı bir hayat geçireceğine yorumlanıyor. Rüya sahibi aynı zamanda rahat ve uzun bir yaşam sürecektir.

Rüyada Atlet ile Dolaştığını Görmek
Rüyada kendisini atlet ile dolanırken gören kişi sıkıntılı günler geçirecek şeklinde yorumlanıyor. Rüyasında atlet ile dolaştığını görmek rüyayı gören kişinin moralini bozacak olan haber ya da haberleri alması olarak da yorumlanır.

Rüyada Atlet Yıkamak
Rüyada atlet yıkamak hatalarından pişman olmaya delalet eder. Bu kişi hatalarından ders çıkararak onları telafi etmeninde yolarlını aramaya başlar. Rüyada atlet yıkamak aynı zamanda bekâr için de evliliğe delalet eder. Bunun yanı sıra iş hayatında yükselmeye ya da işlerinde olumlu gelişmelerin yaşanacağına da yorumlanıyor.

Rüyada Atlet Satın Almak
Rüyada atlet satın almak rüyayı gören kişinin bir sırrı taşımak zorunda kalacağına işaret eder. Genellikle sır ya da sohbette yorumlanan atlet satın almak aynı zamanda yemin etmeye ve söz vermeye de delalettir.

Rüyada Beyaz Atlet Görmek
Rüyada beyaz atlet görmek hayatında yaşadığı olaylar sonrasından temiz bir sayfa açacağına delalettir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads