Rüyada Atlamak

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada atlamak, genelde hayra yorulur ancak bu konu yorumlanırken bu kadar geniş ele alınmamalı kişi rüyasını atladığı yere göre değerlendirmelidir. Genel olarak aşağı atlamak kaybedilen statüye, parasal konularda düşüşe yorulur. Aşağıdan yukarı atlamak ise tam tersi olarak kazanca, bolluğa ve berekete işaret eder.

Rüyada Çukurdan Atlamak
Rüyada çukurdan ya da bir hendekten atlamak kişinin hayatında yaşayacağı zorluklara delalet eder.

Rüyada Yüksekten Atlamak
Rüyada yüksekten atlamak kişinin hayatında oluşacak olumsuz değişikliklere delalet eder. Rüya sahibinin azalan parasını, kaybedeceği mevkisini ya da bolluk içinde olduğu bir durumdan aksi bir duruma geçişini ifade eder.

Rüyada Suya Atlamak
Rüyada suya atlamak hayra yorulur. Suya atlamak rüyayı gören kişinin hayatında oluşacak rahatlıklara delalet eder. Kişinin rahata kavuşacağına, dertlerinin sonlanacağına ve huzurlu bir hayatı olacağına işaret eder.

Rüyada Balkondan Atlamak
Rüyada balkondan atlamak rüyadaki ruh halinin aksi şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin atlarken rüyasında mutsuz olması gerçek hayatta mutlu olacağı şeklinde yorumlanır ya da rüyasında mutlu olan kişinin gerçek hayatta olumsuz bir durumla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Paraşütle Atlamak
Rüyada paraşütle atlamak rüya sahibinin zor bir durumdan en az zararla kurtulacağını ya da girişilecek riskli işleri işaret eder. Bu rüya, rüya sahibinin makamının elinden alınacağı şeklinde de yorumlanır. Rüyayı gören kişinin paraşütle inişini sağ salim yapması işlerinden göreceği zararın en az olacağı ya da hiç zarara girmeden bu durumdan sıyrılacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads