Rüyada Ateş Söndürmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada ateş söndürmek rüya sahibinin yaşayacağı olumlu gelişmelere, hayalini kurduğu şeylere bir adım daha yaklaşacağına ve hedefleri doğrultusunda ilerlemesini sürdüreceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin her daim azim ve hırsla çalışacağına, başarıyı sürekli yakalayacağına ve yetinmeyip başarısını daha da ileri noktaya taşıyacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin çok güzel fırsatlar yakalayacağına ve hayatında her daim isteklerinin gerçekleşeceğine şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Ateş Söndürdüğünü Görmek
Rüya sahibinin hayatında var olan ve devam eden sıkıntılarından kurtulacağına, aksiliklerle dolu hayatının düzene gireceğine, kendisine zarar veren ve başarısını etkileyen tüm kişi ve olaylardan kurtulacağına ve istenen hayata sahip olmaya işarettir.

Rüyada Ateş Söndürmeye Çalıştığını Görmek
Rüya sahibinin kayıtsız kaldığı olumsuz gelişmelere, yaşadığı korkulara ve çaresizliklere bir son vereceğine, hayatını düzene sokmak ve aksaklıklardan kurtulmak adına yoğun çaba harcayacağına işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin ters giden hayatına bir son vermek için tüm enerjisini ve vaktini harcayacağına delalettir.

Rüyada Ateş Görmek ve Söndürmek
Rüya sahibinin maddi anlamda yapacağı girişimlerin olumlu sonuçlanacağına, başarı elde edeceğine, parasal konulardaki sıkıntısının biteceğine, maddi kazancının artacağına ve tüm gelişmeler ışığında sosyal hayatında da huzura kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Ateşin Sönmüş Halini Görmek
Rüya sahibinin yaşayacağı aksaklık ve kötü olaylara, kaza ve musibetlere delalet etmektedir. Rüyayı gören kişinin kötü giden tüm bu olaylardan sonra huzurunun bozulacağına, üzüleceğine ve dertleneceğine şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads