Rüyada Ateş Etmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada ateş etmek rüyayı gören kişinin oldukça gözü kara bir insan olduğuna işaret edip kararlı olan bir karakteri gösterir. Rüyada ateş etmek ayrıca söylediği sözden geri dönmeyen ve doğrularından ödün vermeyen insana da yorumlanıyor.

Rüyada Tabanca ile Ateş Etmek
Rüyada tabanca ile ateş etmek rüyayı gören kişi hayatta sıkı sıkıya bağlı olan yenilgilerin ona güç kattığına işaret eder. Oldukça kararlı ve başarı için yaratılmış olan bir kişiliğe yorumlanıyor.

Rüyada Tüfek ile Ateş Etmek
Rüyada tüfek ile ateş ettiğini gören kişi bir durum ya da olay karşısında bir karar alacağına ve bu kararından her ne olursa olsun dönmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Havaya Ateş Etmek
Rüyada havaya ateş etmek ise rüyayı gören kişinin sevdiklerine mutlu bir haber vereceğine işaret eder. Bu mutlu ve müjdeli haberi sevdikleri ile paylaşacak ve bunu sevdiklerine ilan edecek şeklinde yorumlanıyor.

Rüyada Birine Ateş Etmek
Rüyada birine ateş etmek rüya sahibinin ateş ettiği kişi ile arasında şiddetli bir tartışma yaşayacağına ve bu tartışma sonrasından bağların kopacağına işarettir. Rüyada birine ateş edip öldürdüğünü gören kimse evli ise boşanır, bekâr ise işinden olur. Bazı âlimlere göre rüyada birine ateş etmek tehlikeli bir aşka işaret edip bu aşk sonucunda Hak yolundan ayrılmaya delalettir.

Rüyada Hayvana Ateş Etmek
Rüyada hayvana ateş ettiğini gören kimse yakında müjdeli haberler alır. Ayrıca bazı alimlere göre sağlığa da işaret edip mal ve mülk kazanmaya da delalettir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads