Rüyada Ateş Böceği Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada ateş böceği görmek, rüyayı gören kişinin hayatında yaşanacak olan güzel ve müjdeli olan gelişmelere, haberlere delalet eder. Rüyayı gören kişinin yaşamında oluşacak olan değişikliğin olumlu olacağına ve bu değişikliğin ve güzelliğin sürekli olarak onun hayatında kalacağına yorumlanıyor. Hayra delalet eden rüyada ateş böceği görmek, rüya sahibinin sağlığın ve rahatının devamlılığına delalet eder.

Rüyada Ateş Böceğinin üstüne Konduğunu Görmek
Rüyada ateş böceğinin üstüne konduğunu görmek, rüyayı gören kişinin başarı kazanacağına ve bu başarılarının da devamlı olacağına delalet eder. Rüya sahibinin aynı zamanda emek verdiği işinin sonucunda kazanç elde etmesine ve emeklerinin karşılığını görecek olmasına tabir olunur. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda eline geçecek olan fırsatlara ve bu fırsatları iyi değerlendirerek elde edeceği kazanımlara delalettir.

Rüyada Cırcır Böceği Görmek
Rüyada cırcır böceği görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda bazı işler ya da ailevi bazı olaylar karşısında kendi üstüne vazife olmayan bir işe burnunu sokması ve yanlış bir davranışta bulunacak olması sonucunda yayacağı sıkıntıya delalet eder.

Rüyada Ağustos Böceği Görmek
Rüyada ağustos böceği görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde sıkıntı ve dertlerinin son bulacağına, onu huzursuz eden ve rahatını bozan her ne var ise bunun güzellikle çözümleneceğine, rahat ve ferah bir hayat süreceğine delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin şansının döneceğine ve bu aralar her istediğinin kolaylıkla eline geçeceğine tabir olunur.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads