Rüyada At Binmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada at binmek iş hayatından terfii etmeye yüksek makama ulaşmaya delalettir. Rüyada at binmek şerefe işaret eder. Ayrıca toplum içinde saygınlığın artmasına ve maddi anlamda da artacak olan gelire de yorumlanıyor.

Rüyada At Görmek
Rüyada at görmek hayırlara vesiledir. İş hayatından getirisi yüksek olan işlere adım atılacağına yorumlandığı gibi aynı zamanda işinde yükselmeye de delalettir. Bazı tabircilere göre ise yol anlamına da gelir.

Rüyada At Sürüsü Görmek
Rüyada at sürüsü görmek rüyayı gören kişinin hayatında manevi değerlerin yükseleceğine delalettir. Bunun yanı sıra maddi anlamda da kazanca ve şanslı geçecek olan günlere işaret eder.

Rüyada Beyaz At Görmek
Rüyasında beyaz at gören kişi düşmanına ve ona hile ile yaklaşan kişiye karşı zafer kazanılacağına işarettir.

Rüyada Siyah At Görmek
Rüyada siyah at görmek ise rüyayı gören kişinin lider olmasına yönetici olmasına ve devlet başkanlığına olarak yorumlanıyor.

Rüyada At Pisliği Görmek
Rüyasında at pisliği gören kişi yakın zamanda bir ile tanışarak bu kişinin yardımlarını görür. Tanışacağı kişi fikir olarak da birçok konuda destek vermesinin yanı sıra maddi anlamda de çeşitli desteklerde bulunacağına yorumlanır.

Rüyada Uçan At Görmek
Rüyada uçan at görmek rüyayı gören kişinin hayatındaki sıkıntı ve dertlerden kurulacağına ve bundan sonra maddi ve manevi anlamda rahatlamaya da işarettir.

Rüyada At Öldürmek
Rüyada at öldürmek olumsuz ve sıkıntılı bir rüya değildir. Kazanca ve bolluğa işaret eder.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads