Rüyada At Arabasına Binmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada at arabasına binmek; rahatlığa, huzura kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulacağına işaret eden rüya bazı yorumculara göre ahlaklı bir kimseyle kurulacak dostluğa da işaret etmektedir. Yolculuğa çıkmak olarak da yorumlanan rüya, yolculuğun güvenli olduğuna ve mutluluk getireceğine işaret etmektedir. Güce, kuvvete, şifa bulmaya ve şanslı günlerin kapıda olduğuna yorum getirilir.

Rüyada At Arabasını İttiğini Görmek
Zorluklara işaret etmekte ancak güçlük sonrası başarı kazanmaya yorumlanmaktadır. Maddi sıkıntılardan kurtulmaya, üzüntülü günlerin geride kalacağına, kâra ve azme işaret eder. Rüya sahibi sabırlı ve azimli olmalıdır.

Rüyada At Arabasıyla Gezmek
Zorlanmadan kazanılacak paraya ve mala işaret eder. Şanslı ve zengin olan rüya sahibi valizini hazırlasın, yeni yerler, yeni seyahatler ufukta.

Rüyada At Arabası Kullanmak
Rüya sahibinin hayallerine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Doru Renkli Ata Binmek
Kuvvete işaret edip rüya sahibi için hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Doru Renkli At Yavrusuna(Taya) Binmek
Rüya sahibi bekar ve erkekse zengin bir kadınla evlenecektir.

Rüyada Erkek Ata Binmek
Düşmanlardan kurtulup onları yenmeye işaret etmektedir.

Rüyada Başkasının Atına Binmek
Tembellik ve “armut piş ağzıma düş” hayat mottosuyla yaşayan kişilerin kaçırdıkları fırsatların rüya sahibini bulacağına delalettir. Rüya sahibi evli ise dikkatli olmalı ve daha az eleştirmelidir aksi takdirde huzursuzluk kapıdadır. Aile mutluluğu için rüya sahibinin, eşine karşı aşırı eleştirel yaklaşmaması gerekmektedir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads