Rüyada Artist Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada artist görmek hayırlı bir rüya olup kötü niyetli olan kişilere karşı galip gelemeye işarettir. Rüyada artist görmek ayrıca iş hayatından olumlu gelişmelere yaşanıp birden iş yerinin gözdesi olmaya, terfi etmeye ya da yeni projeler ile işinizin gelişmesine ve büyümesine de işaret olarak görülür. Rüyasında artist gören kişi oldukça şanslı bir öneme girer. Bu dönemde hangi işe elini atsa mutlaka başarılı olur.

Rüyada Artist Olduğunu Görmek
Rüyasında artist olduğunu gören kişi Hak yolunda iyi ameller işleyerek birçok kişiye de hayır kapısı açacak anlamına gelir. Bunun yanı sıra oldukça iyi ve sevilen bir insan olacaktır.

Rüyada Artist ile Konuşmak
Rüyasında her hangi bir artist ile konuştuğunu ya da sohbet ettiğini gören kişi bir olayda yanılacaktır. Bu yanılma ile zarar uğrayabilir. Rüyayı gören kişi çok güvendiği ve sevdiği bir kişinin gerçek yüzünü görecek ve bu da onu hüsrana uğratacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Film Artisti Olduğunu Görmek
Rüyada film artisti olduğunu görmek ise rüyayı gören kişiye bir iftira atılacağına ya da kötü bir olayın içine çekilmek istendiğine de yorumlanır. Rüya sahibi kötü bir iş yaptığını düşünmese de her hangi bir imza ya da konuşma sonucunda kötü olayların başlamasına sebep olabilir. Rüyaların uyarıcı olduğunu da düşünürsek bu rüyayı gören kişinin etrafındaki insanları iyi seçmesine ve bu dönemde yapacağı işlerde ve atacağı adımlarda biraz daha dikkatli olması gerekir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads