Rüyada Arsa Almak

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüya sahib büyük başarılar elde edecektir. Rüyada arsa almak iş hayatında güzel kazançlara işaret eder. Büyük ve karlı yatırımlar sonucunda elinize para geçecek ve bu parayı akıllıca değerlendireceksiniz. Kişi daha çok mal ve mülk peşinde olup maneviyatı ikinci plana atmakta. Kazancını artırmak için her yola başvurabilir.

Rüyada Boş Arsa Görmek
Rüyada arsa gördüğünüz zaman bu yeni bir ev almayı simgeler. Rüyada arsa almak hayal ettiğiniz evi kısa sürede alacaksınızç arsa büyük ve ferahsa dileğiniz çabuk olur. Arsa küçük ve kötü ise alacağınız ev biraz gecikmeli olacaktır. Elinizde bir miktar para var ve bunu kullanmak için zaman bekliyorsunuz. Zarar etmeyen karlı işlere girişecek ve kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Darda kalanlar için müjdeli günler yakındır.

Rüyada Boş Arsa Üzerine Ev Kurmak
Dünya malını temsil eder. Hayatta tek idealiniz mal mülk sahibi olmak. Edindiğiniz mal ve mülkü ise doğru işlerde kullanmak. Bu rüya bazen ahiret için çalışan insanları da gösterir. Dini anlamda kendinizi feraha kavuşturacak ve dünyevi işlerden uzak kalacaksınız.

Rüyada Arsa Satın Almak
Zorlu bir çalışma içindesiniz. Dünyada biraz sıkılarak büyük kazanımlar elde edeceksiniz. Sıkıntılardan sonra ise feraha ulaşacaksınız. Yorucu bir dönem sizleri bekliyor. Kendi menfaatleriniz için çalışacak ve sonunda başaracaksınız. Servet kazanabilir ya da bir mirasa konabilirsiniz. Maddi sıkıntı çekiyorsanız, borçlarınızdan kurtulacaksınız.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads