Rüyada Arkası Dönen Adam Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada arkası dönen adam görmek kişinin arası bozul olduğu, uzun süre küs kaldığı biri ile barışacağına tekrar bir araya geleceğine delalet eder. Bazılarına göre ise bu rüya kişinin görüşemediği, haber almadığı biri ile kuracağı bağa ve bu kişiden güzel haberler almaya işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin hayatındaki belirsizliklerin ve sürekli düşünüp durduğu, kafasına taktığı sorunların artık son bulacağına ve çözüme kavuşacağına, kırgınlıkların yok olacağına, gülümsemenin hakim olacağına delalet eder. Rüyada arkası dönen adam görmek kişinin çok sıkıntılı olduğu bir süreçten sonra yüzünün güleceğine ve olumlu haberler alacağına tabir edilir.

Rüyada Arkası Dönük Adamla Konuşmak
Rüyada arkası dönük adamla konuşmak konuşulan konuların içeriği hatırlanıyorsa onlara göre yorumlanmalıdır. Rüyada görülen kişi tanıdık ise bu kişi ile gerçek hayatta konulacak derin mevzular olduğuna, bazen de rüya sahibinin bir konuda başkalarının fikrine ihtiyaç duyacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya kişinin istemediği birinden yardım almak zorunda kalacağına, düşmanına el uzatacağına delalet eder.

Rüyada Arkası Dönük Adama Vurmak
Rüyada arkası dönük adama vurmak hayra yorulmaz ve rüyayı gören kişinin hayatının hatasını yapacağına delalet eder. Kişinin huzurunu kaçıracak davranışlara, rüya sahibinin yaşayacağı bir olay sonrasında her şeyin farklı olacağına ve tüm hayatının değişeceğine de işaret eder. Rüya sahibinin başkasının hakkına gireceğine, günahını alacağına ve bu durumun hayatında birçok olumsuzluk sebebi olacağına delalet eder.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads