Rüyada Arkadaşının Ağladığını Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada arkadaşının ağladığını görmek o arkadaşın hayatında kısa vakitte güzel gelişmeler olacağı ve bunun haberini de rüya sahibine ileteceği şeklinde yorumlanır. Arkadaşının hayatındaki güzel gelişmelerin haberini almak rüya sahibini de oldukça mutlu edecektir. Bir başka rüya tabirine göre de, rüyayı gören kimsenin bilmeden, rüyada ağlayan arkadaşını üzdüğü söylenir.

Rüyada Arkadaşını Görmek
Rüyada arkadaşını görmek, rüyanın içeriğine göre çok farklı anlamlara gelebilir. Kasvetli bir rüyada arkadaşını görmek, yalnızlık ve hayal kırıklığına alamettir. Bir başka tabire göre ise çok yakın arkadaşı rüyada görmek, mutluluk veren bir haberi müjdeler.

Rüyada Başkasının Ağladığını Görmek
Rüyada ağladığı görülen kişiyi rüya sahibi tanıyorsa, o kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağı rivayet edilir. Ancak tanınmayan birinin ağladığını görmek, devletin güzel günlerine şahitlik edileceğine delalettir.

Rüyada Ağlamak
Rüyada ağlamak birbirinden farklı birçok tabir için müsait olduğundan rüyanın içeriği, yorumlamada çok büyük bir önem taşır. Örneğin; hıçkırarak ağlamak, üzücü bir olay yaşanacağı ve ardından birbiri ardına sıkıntıların geleceğine alamettir. Ya da rüyasında kan ağladığını gören kimsenin, sevdiği birinin derdine ortak olarak, onun adına üzüleceği delalet edilir.

Rüyada Eşini Ağlarken Görmek
Rüyasında eşinin ağladığını gören kişinin, eşi ile arasının rüyadaki havanın aksine mutlu ve huzurlu olacağı alamet edilir. Ufak tefek tartışmaların kolayca atlatılacağı rivayet edilir. Eğer rüya sahibi evli ve çocuksuzsa, yakın zamanda nur topu gibi bir evlat sahibi olmaya karar verebilirler.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads