Rüyada Araba Kazası Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada araba kazası görmek; kişinin tedirginliğine sebep olacak bazı olayların yaşanmasına yorulur. Kişinin sabırsızlığı, tedbirsizliği ile çıkacağı bir yoldan veya iş yaşamı ile ilgili bir girişiminde alacağı tavırlarından zarar göreceğine uyarı olan rüya duruma göre bazen de olumlu sonuçlanabilecek hayati durumlara işaret eder.
Rüyada araba kazası görmek; genel rüya tabirlerine göre başınızda dönen uğursuzluklara yorulur ancak olayda kan, kanamalı yaralanma olmadığı takdirde iyidir. Kişinin hayatında bazı değişiklikler olacağına, daha tutarlı davranışlar içerisine girip hedeflediği noktaya gelebilmek için yerinde kararlar vereceğine işaret eder.

Rüyada Araba Kazası Yapmak
Rüyada araba insanın hayatını sürdürmekte ki araçları, kaza yapmak da izlenen yoldaki hatalardır. Rüyasında araba kazası yaptığını gören kişi öncelikle mükemmeliyetçi yapıdadır ve her zaman için hata yapmaktan korkuyordur. Rüyada araba kazası yapmak da bazen hatalı davranışlarını fark edip hayatını yeniden düzenlemeye olan ihtiyacı gösterir.

Rüyada Araba Kazasında Yaralandığını Görmek
Rüyada araba kazasında yaralandığını görmek; kişiye uyarı niteliği taşır. Beklenmedik bir olay veya kişi vasıtası ile duyacağınız üzüntülere tabir edilir. Rüyada araba kazası geçirildiği fakat yaralanmadığının görülmesi ise akıllı manevralar ile düşmanlara veya rakiplere üstün gelineceğinize işaret sayılır.

Rüyada Araba Kazasında Öldüğünü Görmek
Rüyada araba kazası gerçek yaşamdaki gibi istenmeyen durum ve olayların yaşanmasıdır. Rüyadaki kazada öldüğünüzü görmeniz (rüyada kan görülmüyor ise); tüm olumsuz fikirlerden kurtulup sağlam adımlar ile ilerlemeye, uzun ve sağlıklı bir ömrün size nasip olacağına yorumlanır.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads